q
y
Nothing found
Ukraine

«Баварія» вдруге перемогла «Бешикташ» та вийшла до чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА-17/18

Підопічні Юппа Хайнкесса з мюнхенської «Баварії» не були милосердними до турецьких вболівальників, відзначившись трьома голами у ворота стамбульського «Бешикташа».

Футбол. Чоловіки. Ліга чемпіонів УЄФА сезону-17/18. 1/8 фіналу. Матч-відповідь

«Бешикташ»: Зенгін, Медель, Еркін, Генюль, Куарежма, Оз’якуп, Арслан (Хатчінсон, 60), Уйсал, Ленс (Таліска, 60), Пектемек, Вагнер Лав (Бабел, 75).

«Баварія»: Ульрайх, Хуммельс (Зюле, 46), Боатенг, Алаба, Мартінес, Відаль, Алькантара (Хамес, 35), Рібері, Рафінья, Мюллер, Левандовскі (Вагнер, 68).

Попередження: Хуммельс (37), Боатенг (42), Рафінья (63), Хатчінсон (64), Оз’якуп (71).

Післю розгрому у Мюнхені (5:0) «орлам» тільки й залишалося, що боротися за честь клубу. В цілому, турки достойно грали проти Баварії, створивши кілька небезпечних моментів та навіть забили гол у ворота Ульрайха на 59-й хвилині зусиллями Вагнера Лава, пише football24.ua.

Проблема полягала в тому, що до цього голу Баварія вже забила два м’ячі. На початку першого тайму Алькантара замкнув передачу Мюллера з правого флангу, а на початку другого теж саме провернув у свої ворота Гьокхан Гьонюл. Бешикташ спробував відігратися, але потрапив у полон – на 84-й хвилині Сандро Вагнер забив останній гол у матчі.

Таким чином, Баварія за сумою двох матчів громить Бешикташ з непристойним рахунком 8:1, тріумфально вриваючись до чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА поточного сезону-17/18.