Ukraine

Бердичівський медколедж: ВЛАДА МОВЧИТЬ, А МІЛІЦІОНЕР ТИМ ЧАСОМ – «РУЛЮЄ»?

Бердичівський медколедж: ВЛАДА МОВЧИТЬ, А МІЛІЦІОНЕР ТИМ ЧАСОМ – «РУЛЮЄ»?

Бердичівський медколедж: ВЛАДА МОВЧИТЬ, А МІЛІЦІОНЕР ТИМ ЧАСОМ – «РУЛЮЄ»?

Під час проведення сесії Житомирської обласної ради 31 травня 2018 року у сесійному залі, а під час перерви – просто біля депутатського «буфету», роздавалася листівка, у якій вмістилася чимала газетна стаття. Називалася вона дуже промовисто «Медична реформа по-бердичівськи: фельшера навчає міліціонер?», а її зміст стосувався ситуації у Бердичівському медичному коледжі. Усім, мабуть, було зрозуміло, чому листівку із матеріалом про «фельшера-міліціонера» поширили серед депутатів Житомирської обласної ради. Бо це саме вони, депутати, рік тому вирішили навести порядок у навчальному закладі, звільнивши з посади «скандального» директора Володимира Клименюка.

Звільнення щоправда проходило із очевидними порушеннями, а тому В.П. Клименюк досить швидко відновився на посаді директора через суд. Далі сталося те, що часто буває за нинішньої влади, яка на рішення суду не звикла звертати уваги, а тому історія із відновленням колишнього директора Бердичівського медколеджу на посаді ще й досі триває у судах.

Однак у листівці про «фельшера, якого навчає міліціонер», більше уваги зверталося не на суд чи на того ж таки Володимира Клименюка, а на ситуацію у Бердичівському медичному коледжі, яким уже більше року насправді керує колишній підполковник - «убозівець» та спеціаліст по порядку у тюремних установах В’ячеслав Шевченко. Депутати Житомирської облради навіть без нагадувань у листівці, навіть без заміток у засобах масової інформації, мали б поцікавитися, який такий «порядок» наведено у Бердичівському медичному коледжі? Тим паче, що саме депутати – бердичівляни торік і стали головними ініціаторами звільнення «скандального директора» Бердичівського медичного коледжу. Тепер, коли минув рік і настав час «збирати каміння» та ретельно придивитися до ситуації у навчальному закладі, де вже рік виявляє свої менеджерські здібності колишній міліціонер, депутати Житомирської обласної ради зробили вигляд, наче листівки про події навколо навчального закладу у Бердичеві взагалі не існує. Очевидно якраз депутатам Житомирської облради треба було б уважно послухати виступ народного депутата Ігоря Мосійчука, який розпочав свою промову на сесії у Житомирі із висновку про те, «що влада у Києві кинула країну у справжній хаос». Але вся іронія «моменту» якраз і полягала у тому, що найяскравішими прикладами такого хаосу і стали події на сесії Житомирської обласної ради. Коли громадські активісти всіх рівнів та «мастей» більше години проводили «виховну роботу» серед депутатів, нагадуючи їм про те, як і за що треба голосувати.

Але, повертаючись до листівки про «фельшера і міліціонера», треба було б все ж таки відповісти на ряд конкретних питань, які точно мають зацікавити депутатів Житомирської обласної ради. По- перше, чому Бердичівським медичним коледжем і досі, вже другий рік, керує людина без жодної фахової підготовки? При цьому порушено кілька статей Закону України «Про освіту», які передбачають у разі дострокового розірвання контракту із керівником навчального закладу, оголошення та проведення конкурсу на посаду директора вже за тиждень після звільнення попередника. Житомирська обласна рада, попри нагадування у травні 2018-го року заступника Міністра освіти та науки України Ю.М. Рашкевича щодо невідкладного оголошення та проведення конкурсу на посаду директора Бердичівського медичного коледжу, поки що мовчить і ні на що не реагує. У Бердичеві подібну поведінку обласного керівництва розцінюють по-своєму.

Цими днями у коледжі жваво переповідали хвацькі запевнення «виконуючого обов’язки» директора медичного коледжу В’ячеслава Шевченка (які він виголошував з нагоди першої річниці своєї директорської «кар’єри») про те, що він і надалі , «ще надовго», керуватиме навчанням фельшерів та медсестер. Воно й не дивно, адже В’ячеслав Станіславович вважає своїми друзями-покровителями не лише народного депутата Олександра Ревегу, але й голову Бердичівського міськрайонного суду Олега Замегу. Тим паче, що приміщення колишньої школи №3, яке колишній директор Бердичівського медколеджу Володимир Клименюк прагнув переобладнати під гуртожиток для студентів, недавно передане для потреб якраз таки Бердичівського міськрайонного суду. А взагалі, за час свого перебування у директорському кріслі «виконуючий обов’язки» В.С.Шевченко віддав не лише приміщення, що планувалось під гуртожиток, але й позбувся недобудованого приміщення спортивного комплексу, яке розпочинав будувати той же Володимир Клименюк.

Зрозуміло, про конкурс і про нового директора із відповідними фаховими характеристиками мала б була б вже давно подумати Житомирська обласна рада, у віданні якої і перебуває Бердичівський медичний коледж. Але ні керівників Житомирської обласної ради, ні депутатів, які так старалися весною 2017-го року позбутися колишнього директора, не хвилює й те, що новий керівник Бердичівського коледжу затіяв у ньому справжню кадрову «чехарду». Адже від часу, який минув після 6 квітня 2017 року, у коледжі відбулося чимало подій, на які Житомирська обласна рада (як засновник навчального закладу) мала б звернути належну увагу. Чому, наприклад, всупереч діючим нормам і вимогам той же В’ячеслав Шевченко запровадив торік у коледжі посаду першого заступника? Невже лише для того, щоб працевлаштувати свою знайому, колишню лаборантку Вінницької аграрної академії? Депутати мали б знати і про те, що нова керуюча «мітла» за рік своєї діяльності у стінах Бердичівського коледжу встигла «вимести» двох головних бухгалтерів, голову учнівського профкому, психолога, ряд викладачів загальноосвітніх та спеціальних дисциплін, системного адміністратора, коменданта коледжу, завідувачку складом. У той час, коли 31 травня 2018 року, під час сесії обласної ради депутати читали листівку про «фельшера та міліціонера», у Бердичівському коледжі команду «на вихід» із попередженням про звільнення отримала чергова група працівників. Не хоче, виявляється, пан Шевченко продовжувати контракт із завучем з навчально-виховної роботи, методистом, завідуючим здравпунктом.

Бердичівський медколедж: ВЛАДА МОВЧИТЬ, А МІЛІЦІОНЕР ТИМ ЧАСОМ – «РУЛЮЄ»?

Володимир Мовчан

Джерело статті: Житомир-Онлайн

Football news:

Portugal national team about Ronaldo: KR2020. No one scores as much this year as our captain
Soljanke scored for Bournemouth in the Premier League for the first time in 39 matches. In total, the forward has 60 League games and 2 goals
Toby Alderweireld: People don't see how hard Tottenham work
Arteta is about 1:2 Tottenham Hotspur: a Huge impact. I am disappointed and dissatisfied
Vardy scored his 23rd goal in the Premier League and leads the list of scorers. He has 4 goals in 3 matches
Mourinho on the victory over Arsenal: We are happy. Even in the last minutes, everything was under control
Zinedine Zidane: People always talk about Real Madrid, because This is the most important club in history