Ukraine

«Берегиня» визначила переможців конкурсу «Розкажи про свою маму»

КУ «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» підбив підсумки конкурсу «Розкажи про свою маму».

Заступник міського голови Альона Дмітрєвская зазначила, що мета проведення конкурсу – віддати належну шану та вдячність материнській праці. Активність, із якою підтримали ініціативу організаторів конкурсу, засвідчила актуальність теми, а різний вік учасників – те, що мати – найголовніша людина для кожного.

«Конкурс іще раз підтвердив, що мама – найдорожча людина в світі, і скільки б не було людині років, вона хоче говорити про матір, писати вірші, співати пісні», – сказала заступник міського голови.

Директор терцентру Інна Галіченко розповіла, що на конкурс надійшло понад два десятки робіт, кожна – особлива та аж до щему зворушлива. До конкурсу охоче долучились і діти і дорослі: наймолодший учасник має лише 5 років, а найстарший – 71 рік. Серед номінацій учасники конкурсу віддали перевагу тій, що стосувалась віршованої поезії. Були серед отриманих робіт і такі, що не вписувались в умови: малюнки та прозові твори. Підбиваючи підсумки в номінації фото, журі не змогло остаточно визначитись поміж двома роботами, тому тут переможців двоє. Серед них – Олексій Якущенко. Його першого й вітали з перемогою заступник міського голови Альона Дмітрєвская та директор терцентру «Берегиня» Інна Галіченко. Вони побажали чоловіку залишатись соціально активним, розвивати навички фотографування і перемогти ще не в одному творчому конкурсі.

Олексій Якущенко розповів, що мама для нього – друг і перший порадник, а ще підтримка у всіх справах, будь-то фотографування чи співи, чи виступи в жанрі живої скульптури. На конкурс чоловік, потай від матері, відправив останню зі своїх робіт – колаж із фотографій героїні та приготованих нею страв.

Перше місце Олексій розділив із Олександром Ковальовим. Найкращу «Розповідь про маму», на думку журі, написав Євген Бабич, а «Авторський вірш про маму» – Людмила Мисловська.

Добавить в:

Football news:

Solskjaer on Pogba: he's been great since the restart. When Paul plays like this, you can't help but include him in the lineup
Alisson: the points Record was not Liverpool's goal. We are still Champions
Inter want to extend Sanchez's lease and are willing to pay extra for him to Manchester United if the clubs play in the Europa League final
Don't talk behind our backs, go out on the field and fight with us. Pep's possible appeal to Jose, Klopp and the world
Robertson Pro 1:2 with Arsenal: the Result is disappointing. But next week, the 30-year wait will end!
Bruno Fernandes: Ronaldo is the most technical player I have seen
Solskjaer on Chelsea: They have 48 hours more rest before the Cup semi-final. It's not fair