Ukraine

Без паніки: як змінюється твій член з віком

Так уже історично склалося, що вік впливає не лише на твій зовнішній вигляд, а й на інтимне життя. Тож не зайвим буде знання про зміни, які відбуваються з твоїм членом з часом. Розберімося, що ж очікує на твій пеніс з віком, на Men 24.

Звичайно ж, нам усім хотілося б не старіти ані зовні, ані зсередини. Але природу не обдуриш. Тож доведеться митися зі змінами, які світять нам. Men 24 розповідає, що ж відбувається з твоїм членом з віком, і чому не все так страшно.

1. Розмір і форма

Ми, звичайно ж, не пропонуємо тобі цілими днями розглядати свій член перед дзеркалом, але ти можеш зауважити, що з часом він ніби стає меншим. Панікувати не потрібно.

Форма теж з віком може змінюватися. З часом, під впливом різних чинників, він може викривлятися. Вигин може стати наслідком хвороби Пейроні, яка з'являється після фізичної травми стовбура члена. Наприклад, під час сексу ви трішки перестаралися.


З віком розмір і форма твого члена змінюються / Фото adobestock

2. Функціональність

З віком не посперечаєшся. Він стає причиною зниження чутливості твого члена. Це, своєю чергою, може провокувати проблеми зі збудженням. Тож немає нічого дивного, що з часом твоя кохана перестане викликати миттєву стійку реакцію.

А ще з віком можна стикнутися з проблемою, що під час сексу член може просто впасти. Ми, звичайно ж, нікому такого не бажаємо. Але попередити мусили.


З віком твоя ерекція може тебе підводити / Фото istock

3. Яєчка

З віком твої яєчка також можуть зменшуватися. Причини тут логічні. Падає рівень тестостерону, а разом із тим сповільнюється виробництво сперми. Тож не засмучуйся, якщо побачиш, що у твоїх трусах стало вільніше.

4. Мошонка

Основна задача мошонки – контроль температури яєчок. Якщо надто холодно – яєчка підтягуються до тіла. При підвищеній температурі – розслабляється, опускаючи їх.

Але з віком твої м'язи функціонують не так ідеально, тож мошонка реагує на перепади температури не так блискавично. Крім того, на неї впливає зниження еластичності шкіри з часом.

5. Лобкове волосся

З віком не лише на твоїй голові волосся стає рідшим і сивим, а й на лобку. Тож нічого дивного в цьому немає. Ба більше, воно може просто перестати рости та регулярно випадати.


З часом волосся на лобку може сивіти та ставати рідшим / Фото adobestock

Усі ці зміни – природний процес старіння. Але це геть зовсім не означає, що потрібно нехтувати регулярними візитами до уролога та здачею аналізів. Бережи своє здоров'я та роби усе можливе, аби твоя чоловіча сила залишалася при тобі якомога довше!

Football news:

Hans-Dieter flick: I Hope Alaba will sign a contract with Bayern. Our club is one of the best in the world
Diego Maradona: Messi gave Barca everything, brought them to the top. He was not treated the way he deserved
Federico Chiesa: I hope to leave my mark in Juve. We will achieve great results
The Coach Of Benfica: I don't want us to look like the current Barcelona, it has nothing
Guardiola on returning to Barca: I'm happy at Manchester City. I hope to stay here
Fabinho will not play with West ham due to injury
Ronald Koeman: Maradona was the best in his time. Now the best Messi