Ukraine

Безвізу з ЄС бути: Стефанішина про скандальне рішення Конституційного суду

Після скандального рішення Конституційного суду про скасування е-декларування заговорили про можливість втрати Україною безвізового режиму з ЄС. Однак віцепрем'єр-міністерка України Ольга Стефанішина заявила, що рішення КСУ не вплинуть на безвіз.

Натомість вона сказала, що останні події є сигналом для необхідності завершення судової реформи. Про це повідомляє Офіс віцепрем'єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції у фейсбуці.

Важливо "Повії у мантіях": як українці реагують на рішення КСУ щодо неправдивого декларування

Позиція Ольги Стефанішиної

За словами Стефанішиної, всередині України є зацікавлені в тому, щоб зупинити європейську та євроатлантичну інтеграцію і позбавити українців безвізу. 

Безвізу з ЄС бути! Обставини, в яких приймалися нещодавні рішення Конституційного суду викликають питання та обурення. Це ще один сигнал, що реформа судової гілки влади, над якою зараз триває робота з Венеціанською комісією, має бути доведена до логічного завершення,
– підкреслила Стефанішина.

Також віцепрем'єрка зазначила, що Кабмін продовжує роботу над реформами, що підсилюють євроатлантичної інтеграції України.

"Уряд також вживає заходів, які унеможливлять зупинення уже розпочатих реформ, включаючи ті, що є основою для нашої європейської та євроатлантичної інтеграції України. Нагадую, що цей курс України до ЄС і НАТО є остаточним, невідворотним і закріплений в Конституції", – додала Стефанішина.

Що відомо про рішення КСУ: головне

Football news:

Inter want to sign Giroud in January
ISCO agent: he wants to try to play in another League
Roberto De Derbi is the new Serie A coaching star. His Sassuolo is the best control team in Italy, but it lacks improvisation
Wayne Rooney: Chelsea and Mourinho wanted to sign me, there were also Real Madrid and Barcelona
Eriksen can go to Real Madrid, ISCO-to Inter as part of the exchange (Sky)
Beckham returned to the cover of FIFA 23 years later. For this, he will get more than paid in real PSG
Barcelona transferred a 5 million Euro bonus to Borussia for Dembele's transfer. Catalans have already paid more than 130 million