logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

«Більше 11 млн грн місто інвестувало у цей спортивний майданчик і комплекс», — А. Садовий про школу № 65

Розвиток освіти — пріоритетний напрямок Львова. Задля забезпечення кожної дитини якісними умовами навчання, Львівська міська рада постійно інвестує кошти в оновлення навчальних закладів. Зокрема, торік проведено капітальний ремонт стадіону у школі № 65 на понад 11 млн грн. Роботи ще тривають. Перед завершенням основних робіт об’єкт оглянув міський голова Львова Андрій Садовий. Мер зазначив, що розвиток спортивних зон та майданчиків — це пріоритет програми «Львів 2020» і місто намагатиметься відновити спортивні комплекси, в першу чергу, біля навчальних закладів, щоб діти могли якісно займатись фізичною культурою та спортом.

«Відповідно до стратегії «Львів 2020», ми повинні привести до порядку всі стадіони біля шкіл, басейни. Роботи тривають, це виявилось набагато складніше і об’єми коштів треба мати дуже великі. Мені приємно приїхати не тоді, коли вже відкриття, а коли ще тривають роботи. Цей майданчик ми фінально плануємо відкривати у квітні, хоча діти тут займаються вже зараз, мешканці також бігають, бо бігова доріжка тут дуже хороша. Це велика інвестиція — більше 11 млн грн місто інвестувало у цей спортивний майданчик і комплекс. Тут повноцінне футбольне поле, баскетбол, волейбол, стрибати тут можна, тут різні види спорту і тут діти себе будуть почувати гідно. Я поспілкувався з дітьми, їм подобається. Такий стандарт має бути біля кожної школи — де більший, де менший стадіон. Для деяких шкіл ми будуємо окремо спортивні комплекси, як в районі Провесінь. Якщо діти займаються спортом і ще своїх батьків спонукають, то краще здоров’я і настрій хороший.

Ми робимо такі майданчики для спільного використання, бо під час навчання тут є діти, а після 16 год можуть займатись дорослі, мешканці тут можуть зранку чи ввечері бігати. При такій інфраструктурі є бажання займатись спортом. Це важливо. Роботи надзвичайно багато, але тішить, що є результат. І дякую всім за критичні зауваження.

Ми цього року на освіту скеровуємо багато коштів, надіємось на перевиконання бюджету, щоб зробити максимум, що можливо, бо діти чекати не будуть, я би хотів, щоб вони мали повноцінні уроки фізкультури", — зазначає Андрій Садовий, міський голова Львова.

У СЗШ № 65 функціонує 56 класів, де у 2019−2020 навчальному році навчається 1703 дитини (проектна потужність закладу — 1568 учнів).

У навчальному закладі за останні роки капітально оновили спортивну зону. Зокрема, зараз школа має сучасний спортивний комплекс, який складається із дитячого майданчика, зони зі спортивними вуличними тренажерами, футбольного поля, баскетбольного та волейбольного майданчиків, бігової доріжки із сучасним покриттям. Окрім того у закладі функціонує сучасний басейн.

В цілому впродовж 2016−2019 років за кошти міського бюджету в цій школі було виконано ремонтні роботи на суму 20,5 млн грн. Зокрема, були виконані такі роботи:

• Капітальний ремонт басейну — 5 млн грн

• Капітальний ремонт санвузлів — 1,1 млн грн

• Капітальний ремонт тиру — 350 тис. грн

• Капітальний ремонт з проведенням протиаварійних робіт спортивного залу — 420 тис. грн.

• Капітальний ремонт стадіону — 11,4 млн. грн.

• Капітальний ремонт приміщень — 680 тис. грн

• Ремонт покрівлі — 400 тис. грн

• Встановлення відеоспостереження — 488 тис. грн

• Придбано обладнання на 714 тис. грн

• Розпочато ремонтні роботи зовнішнього водовідведення, які будуть завершені у 2020 році.

До 2019 року у закладах освіти Львова проведено ремонт 16 спортивних майданчиків. У 2019 році відремонтовано 8 майданчиків. Зараз ремонтують майданчики у 34 школах та стадіони у п’яти. Крім цього виготовляється проектно-кошторисна документація на будівництво 24 спортивних майданчиків.

Нагадаємо, на галузь освіти у 2020 році у Львові по бюджету розвитку передбачено 177 млн грн.

Загалом у місті функціонує 218 шкіл та садочків (а саме: 101 садочок, 117 шкіл), у яких працює 5967 вчителів і 1886 вихователів.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/sport/275251-bilshe-11-mln-hrn-misto-investuvalo-u-tsei-sportyvnyi-maidanchyk-i-kompleks-a-sadovyi-pro-shkolu-65

Themes
ICO