Ukraine

Благодійники Черкащини врятували від коронавірусу не одне життя

КИЇВ. 13 липня. УНН. З початку пандемії бізнес забезпечив медичні заклади Черкаської області медобладнанням, тестами та засобами захисту на понад 19 млн грн. Про це повідомляє "Спільнодія Черкащини: здолати COVID-19", передає УНН.

"За час ініціативи вдалося зібрати більше 19 мільйонів гривень, забезпечити засобами індивідуального захисту та необхідним обладнанням десятки закладів охорони здоров'я в області", - розповіли благодійники.

Їх допомога врятувала від коронавірусу не одне життя, каже головний лікар Черкаської інфекційної лікарні Світлана Волгіна.

"Поєднання наших медичних знань, знань і досвіду влади, сил та коштів благодійних фондів – стало тією рушійною силою, що допомагала медичним працівникам боротись з небезпечною хворобою. На перших етапах нам було дуже важко.

Якщо ці ініціативи і в майбутньому будуть продовжуватися, то і медики наші будуть захищені, і пацієнти будуть мати найсучаснішу апаратуру, і ми разом з вами врятуємо ще не одне життя", – зазначила вона.

Без допомоги бізнесу діагностувати та лікувати пацієнтів було б значно складніше, довше і дорожче, каже голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

"Сьогодні Черкащина входить у п’ятірку областей з найкращим забезпеченням всім необхідним для боротьби з коронавірусом", – додав він.

Повідомляється, що одним з головних та найбільш активних учасників проекту "Спільнодія Черкащини" був і залишається агрохолдинг МХП, який виділив 84 млн грн на боротьбу із пандемією.

З них 55 млн направлено в загальнонаціональний фонд, розподілом коштів якого займаються фахівці МОЗ. Ще 15 і 14 млн направлено на потреби підопічних компанії Вінницької та Черкаської областей відповідно (регіони присутності компанії).

"Допомогу вже отримали близько 90 медичних закладів Черкащини. Понад 55 тисяч одноразових масок і респіраторів, понад 20 тисяч комплектів індивідуального захисту, кисневі концентратори, монітори стану пацієнта, багатофункціональні ліжка з антипролежневими матрацами, безконтактні термометри, шість найсучасніших апаратів ШВЛ надійшло до лікарів Черкаської області", - розповіли у "Спільнодія Черкащини: здолати COVID-19".

У самій компанії кажуть, що не лишаються осторонь державних та суспільних проблем вже понад 20 років. І додають, що Черкащина успішно бореться з коронавірусом завдяки злагодженому діалогу бізнесу та громади.

"Якщо подивитися на статистику захворюваності, то на Черкащині ситуація була найбільш контрольованою з перших днів епідемії. Наші заклади охорони здоров’я були одними з найбільш забезпечених засобами індивідуального захисту і необхідним обладнанням. До ініціативи МХП активно долучилися інші місцеві бізнесмени, завдяки цьому нам вдалося додатково зібрати ще шість мільйонів гривень", - каже координатор Черкаського обласного штабу протидії коронавірусу від МХП Руслан Пономаренко.

Football news:

Lille acquired 20-year-old forward David from Gent. He is the best sniper of the CONCACAF Cup
Rummenigge on Tiago's departure: If someone offers a fair amount for him, we will work
Juve can offer Arsenal for Lacazette Douglas Costa
Gasperini on Neymar: One of the world's strongest players. He will create problems for any opponent
Tuchel on crutches went to the Champions League match with Atalanta
Chelsea want to sign Ajax defender Tagliafico. He is seen as an alternative to Chilwell
Tottenham signed the midfielder Højbjerg and sold to Southampton Walker-Peters