logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Бобровицькі чемпіони отримали премію від Героя України

ВИЗНАННЯ. По 25 тисяч гривень отримали спортсмени з Бобровиці Роман Макаренко та Максим Власов від Героя України, генерального директора ТОВ «Земля і воля» Леоніда Яковишина.

Нещодавно хлопці під час турніру «Кубок Євразії з пауерліфтингу – 2019» гідно представили Чернігівську область, продемонструвавши відмінний результат, та виконали норматив майстра спорту України. І вкотре довели всім, що провінційна прописка високим досягненням не перешкода. 

Обоє працюють у ТОВ «Земля і воля». Тож Леонід Григорович не лишився осторонь і до золотих медалей молодим чемпіонам додав достойну грошову премію.

«Наші спортсмени продемонстрували дуже високі результати і прославили рідне місто на міжнародних змаганнях, де виступало понад дві сотні учасників з різних країн. Максим Власов – два перші місця: з підйому штанги на біцепси та в екстремальному жимі. Роман Макаренко – перше місце в екстремальному жимі і друге – у жимі лежачи. Чудовий результат! Я хлопців добре знаю, вони працюють у мене не перший рік, тож з гордістю вручаю їм премію. Бо медалі й дипломи мають, без сумніву, супроводжуватися грошовою винагородою», – наголосив Леонід Яковишин.

Чемпіони не приховували своєї радості і красно подякували Герою України, а за сумісництвом своєму роботодавцю за фінансову підтримку.

«Ми неабияк вдячні Леоніду Григоровичу за солідну премію. Тішимося, що наш керівник підтримує спорт і не лишається осторонь перемог своїх працівників, – зазначає Максим. – Спортивний рік вже закінчується, але ми не припиняємо займатися, бо вже навесні чергові змагання – Чемпіонат України з пауерліфтингу. Ми маємо тримати планку й надалі прославляти своє рідне місто!».

Силачі зізналися, що мріють про гарний спортзал із тренажерами у Бобровиці. Хлопці залюбки б там займалися, ще й охочим юним пауерліфтерам допомагали б зробити своє тіло гідним свого духу. Тим паче, якщо тренером є людина, котра має здобутки у спорті – це вже про щось свідчить.

«Ми маємо право бути тренерами, бо захистилися на майстрів спорту України. Охоче допомагали б усім бажаючим порадами і ділилися б своїм досвідом. Якби був гарний зал, то бажаючих займатися було б набагато більше. Впевнений, що завдяки сильній та здоровій молоді наше суспільство і країна будуть розвиватися!», – наголосив Роман Макаренко.

У спорті є одна риса, яка виробляється з часом: вміння за будь-яких обставин робити свою справу, якою важкою, здавалося б, вона не була. Чемпіони з Бобровиці мають намір і надалі розвиватися й у найближчому майбутньому замахнутися на звання майстра спорту міжнародного класу.

Сніжана Божок, фото автора

Themes
ICO