Ukraine

Боротьба важка й виснажлива: Алла Мазур зізналась, як розповіла синові про хворобу

Українська телеведуча Алла Мазур у листопаді минулого року зізналась про те, що має рак. Лікарі запевняють, що її перемога над хворобою вже близько. Для підтримки інших жінок Алла часто ділиться шокуючими деталями боротьби з раком.

Відома телеведуча Алла Мазур розповіла про те, як повідомила синові про хворобу. За її словами, це зробити було найважче, а розмову вона відтягувала до останнього. Про це повідомляється в випуску "ТСН. Тиждень".

Найперше Алла спитала, чи чув її син Артем про таку хворобу. За словами ведучої, він схитрував і відповів, що ні. Вона розповіла, що це тривала хвороба, вона довго лікується, тому люди часто її бояться. Але в них все буде добре.

Він у мене запитав: "Ти помреш?". Кажу: "Ні. Я ж тобі пояснила: буде тривалий процес лікування, але я обов’язково одужаю",
– зізналась Алла Мазур.

За словами телеведучої, боротьба з раком справді тяжка й виснажлива. Але почати життя після, деколи ще важче. Важливо не ховатися в капсулу, не мовчати і не боятися повідомити рідних. 

Ведуча "ТСН.Тижня" розповідає, що вона сама не знала, як розгортатимуться події і побоювалася, як буде відновлюватися організм. "Але потім побачила себе такою і подумала: а нічого, мені подобається. Побуду трохи такою".

Зазначимо, що з того часу Алла Мазур підтримує жінок, що також стикнулись з хворобою. Жінка навіть знялась для обкладинки журналу Marie Claire без перуки, щоб довести, що, подолавши хворобу, можна залишитися стильною й модною жінкою.

Для перегляду фото гортайте праворуч:

Football news:

Messi, Beckham, Robben, Figo and best are among the contenders for the title of best right-winger in history (France Football)
The Valenciennes goalkeeper said the Sochaux player bit him. He replied that he wanted to hit the goalkeeper with his head for racism
Azpilicueta about Kep: Sometimes everything goes against you. To overcome this, you need character
In memory of the beheaded teacher, all matches of the French championship will begin with a minute of silence
Klopp on van Dijk: we will wait for him like A good wife waiting for her husband from prison
Maguire and Cavani did not fly with Manchester United for the match against PSG
Italy is a view in Fortuna. The team plays in the second Bundesliga