logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Бред Пітт та Дженніфер Еністон хочуть усиновити дитину: що про це відомо

Голлівудські актори Бред Пітт і Дженніфер Еністон, які раніше були одружені, останнім часом надзвичайно зблизилися, забувши минуле. У пресі з’явилися чутки, що зіркову пару об’єднують не тільки дружні відносини.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, видання New Idea  пише, що пара ось-ось офіційно оголосить про своє возз’єднання, а також прийме ще одне доленосне рішення.

56-річний Пітт (у якого є троє прийомних і троє рідних дітей від другої дружини Анджеліни Джолі) і 50-річна бездітна Еністон готуються разом усиновити дитину. За інформацією видання, вони хочуть взяти на виховання сироту з Мексики. І нібито вже вдвох таємно відвідали притулок Casa Hogar Sion в місті Тіхуана, який Дженніфер вже багато років фінансово підтримує.

Видання зазначає, що період новорічних свят і Бред, і Дженніфер провели в Мексиці. Правда разом їх на публіці не бачили. Еністон відпочивала в компанії друзів – в тому числі режисера Уїлла Спека і коміка Джиммі Кіммел.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що відома голівудська актриса Анджеліна Джолі та її колишній чоловік Бред Пітт, з яким вони офіційно розлучилися в квітні 2019 року, можуть воз’єднатися. В  інтерв’ю американському GQ 55 річний Бред Пітт, відповідаючи на питання про возз’єднання з 44-річною Джолі відповів: “Я оптимістично налаштований на возз’єднання”.

Themes
ICO