За два дні пост Джейд Мюррей став вірусним.

Мешканка міста Конкентри, розташованого на сході англійського графства Уест-Мідлендс, Джейд Мюррей поділилася кумедною історією в соцмережі. випадок так сподобався людям, що за два дні публікація набрала величезну кількість лайків, інформує Ukr.Media.

Джейд розповіла, як одного разу, сидячи вдома з домашнім улюбленцем — англійським бульдогом на ім'я Ленні, — вона вирішила, що у нього відвалився ніс.

«Ми грали з Ленні, коли щось на підлозі привернуло мою увагу. Я й гадки не мала, що це, тому вивела собаку на вулицю на всякий випадок. Після повернулася в будинок і побачила, що на килимі лежить його ніс. Я почала хвилюватися, що Ленні більше ніколи не зможе вдихати запахи. Думала про те, що я скажу мамі. Потім я набралася сміливості, щоб підняти його і зрозуміла, що Ленні просто відкусив ніс однієї зі своїх іграшок, а його ніс був в цілості. Після такого мені потрібне пиво», — написала Мюррей.

Історію оцінили десятки тисяч користувачів, під постом залишили 73 тисячі коментарів, на своїх сторінках про це розповіли 93 тисячі осіб.