logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Британська газета виправила помилкове позначення Криму як «російського» на анексований

Британський щоденник Guardian виправив у фотогалереї найкращих знімків за 22 серпня помилкове позначення Криму, який спершу був підписаний як «Росія», – тепер півострів названий анексованим.

Уранці 23 серпня на первісну публікацію звернули увагу російські агентства й засоби інформації, які назвали таке позначення незвичним для британської преси.

Ішлося про фото, зроблене кореспондентом російського агентства «ТАСС», – газета вочевидь спершу передрукувала підпис «Крим, Росія», який подали російські автори.

Але вже вдень ці ж агентства повідомили про виправлення: газета зняла слово «Росія», залишивши «Крим» без вказівки на країну.

Іще через деякий час британське видання додало до підпису пояснення: «Підпис змінений 23 серпня: Крим був анексований Росією від України 2014 року».

Представник газети підтвердив агентству «ТАСС», що в підпис до фото була внесена правка і додано коментар, щоб відобразити анексію Росією українського півострова.

Велика Британія, як і майже вся міжнародна спільнота, визнає українську належність Криму, що його Росія окупувала 2014 року. Росія також заявила про входження півострова до неї, але цієї заяви у світі не визнають.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO