Ukraine

Bugatti заінтригували дизайном нового гіперкара

Французька компанія Bugatti показала новий гіперкар – який зовсім не схожий на раніше розроблені компанією автомобілі, такі як Chiron, Divo або Centodieci.

Знайомтеся, гіперкар Bugatti Vision Le Mans! Це дуже футуристична ідея дизайнера Макса Леска, випускника Брауншвейзького університету мистецтв в Німеччині, який пройшов стажування в Bugatti влітку 2019 року, після чого він отримав від марки диплом бакалавра і був найнятий на роботу.

Попри досить "дикий" дизайн, в рендерах від Леска безпомилково впізнається Bugatti: для Vision Le Mans були взяті фірмові передня решітка-підкова, два різних синіх відтінки для кузова і колеса в дусі концепту Vision GT 2015 року. І все це було подано під соусом з нових правил WEC.

Крім цього, Bugatti Vision Le Mans – це божевільний аеродинамічний пакет, з "дірою" в середині машини, яка дозволяє повітрю не обтікати автомобіль, а текти крізь нього.

Bugatti заінтригували дизайном нового гіперкара - фото 431745

Bugatti заінтригували дизайном нового гіперкара - фото 431746

Bugatti заінтригували дизайном нового гіперкара - фото 431747

Football news:

Lucescu after 0:3 with Juve: Dynamo is learning, getting experience and should go to the eurovesna
You can't be half-pregnant and half-make the playoffs. Tuchel on PSG's chances in the Champions League
Barcelona first ever Champions League penalty kick in 5 consecutive rounds
Almost pregnant doesn't mean pregnant. This is Tuchel's metaphor about PSG's chances for the Champions League play-offs: we explain their alignment with Manchester United and RB
We know more than half of the participants in the Champions League playoffs. Who is already there, and who postponed until the last round?
Maguire about 1:3 with PSG: the Opponent scored illogically-a ricochet and pinball around the penalty area
Ronald Koeman: Barcelona want to score 18 points in the Champions League. We had a great 1st half with Ferencvaros