Ukraine

Час відкласти конфлікт: Ізраїль після багаторічної війни готовий допомогти Лівану

У столиці Лівану Бейруті 4 серпня прогриміли надпотужні вибухи, які не залишили осторонь нікого у світі. Навіть сусідній Ізраїль, який понад 70 років перебуває в конфлікті з Ліваном, заявив про своє бажання допомогти оговтатися від трагедії.

Про запропоновану сусідньому Лівану допомогу повідомляє Армія оборони Ізраїля у своєму твіттері.

Гуманітарну й медичну допомогу запропонували надіслати через спільні міжнародні канали. Адже через багаторічний конфлікт у сусідніх Ізраїля й Лівану навіть немає дипломатичних відносин.

Звернення про надання допомоги було надіслано під керівництвом міністра оборони Бенні Ганца й міністра закордонних справ Ізраїля Габі Ашкеназі.

Коротко про конфлікт Ізраїля й Лівану:

Від самого початку проголошення незалежності держави Ізраїля в 1948 році в неї були дуже гострі відносини з усіма сусідами. Це переважно мусульманські країни, які підтримують Палестину – невизнаної країни, що не може поділити територію з Ізраїлем.

Вже з кінця 1947 року Ізраїль почав війну за власну незалежність з сусідами, серед яких був і Ліван. Далі були постійні загострення конфліктів між сусідами.

Зокрема в 1982 й 2006 роках були дві ліванські війни, коли Ізраїль вторгався на територію північного сусіда. Загалом конфлікт між двома сусідами триває вже понад 70 років.

Ізраїль і Ліван: карта

Вибухи в Бейруті: коротко

Football news:

Suarez - Messi: I will Always be grateful for what kind of person you are, because everyone knows what kind of player you are
Son of Rory Delap (Yes, the one who threw outs) already scores for Manchester City
Gian Piero Gasperini: Iličić asked about the Beginning of: What does he have that I don't?. I replied:
Alvaro Morata: a lot of forwards score 30-40 goals, but they don't win anything. I'm used to taking trophies
AC Milan are in talks with Tottenham to transfer Aurier
PSG are in talks with Chelsea about Ruediger's transfer
Gasperini on Serie A: Atalanta can't start the season with the goal of winning the scudetto, otherwise we will be lost