Ukraine

Через військову службу: підозрюваний у вбивстві АТОвців розповів про причину сварки

Він наполягає, що один з чоловіків першим у нього вистрілив.

Підозрюваний у розстрілі семи людей біля ставка на Житомирщині, якого вже заарештували на два місяці без права застави, на суді пояснив сварку з АТОвцями суперечкою про військову службу.

Обвинувачуваний - 58 річний орендар ставка на Житомирщині. Порибалити до нього приїхало восьмеро АТОвців зі столиці. Вижив із них лише один, йому вдалося втекти посеред ночі. Сімох чоловіків знайшли зі смертельними вогнестрільними пораненнями. За попередньою версією, орендар з мисливської рушниці застрелив двох, з якими засидівся до смеркання. А потім - ще п'ятьох, які спали у літньому будиночку. Всього на місці масового розстрілу знайшли 5 одиниць зброї.

Сьогодні у Корольовському районному суді Житомира безпрецедентні заходи безпеки. Зовні будівлі і біля зали суду чергувало із сотню спецпризначенців. Підозрюваного до зали суду привели також під посиленим конвоєм. У бронежилеті і шоломі. Він одразу заявив - це був самозахист. 

Відео Підозрюваному у вбивстві сімох АТОвців обрали запобіжний захід

Два місяці арешту без права на заставу - такий запобіжний захід просить прокуратура  для підозрюваного у розстрілі семи людей у Житомирській області. Яке рішення суду і чи випливли  якісь  нові подробиці вбивства - у прямому включенні.

Підозрюваному у вбивстві сімох АТОвців обрали запобіжний захід

Далі покази підозрюваного слухали у закритому режимі. Люди, які були в суді розповіли ТСН - орендар запевнив, що виникла суперечка через військову службу. Мовляв, усі його гості служили, а він своїх синів в армію не пустив. І начебто один з АТОвців вистрілив у підозрюваного, а той взяв мисливську рушницю і відкрив вогонь. Конфлікт через військову службу та ідеологічні суперечки було однією із головних версій трагедії. Відомо, що орендар приїхав з Росії. Ще однією версією називали розбірки через вимагання данини за користування ставком, а також була версія побутової нетверезої сварки. Якої зараз дотримується слідство, прокурор не сказав. 

На суді були побратими загиблих із батальйону Кильчицького. Версію про розбірки і причетність до вимагання данини вони категорично відкидають: "Якщо хтось із хлопців приїжджає на розбірки, вони не сплять там і не їдять, і рибу не ловлять, і шашлики не смажать. То які можуть бути розбірки, якщо вони просто приїхали відпочивали після ротації".

Але були тут і місцеві активісти, які прийшли сюди сподіваючись, що слідство не буде робити поспішних висновків. 

Ну і, звісно, всі чекають, поки стануть відомі покази єдиного свідка, який вижив під час цього жахливого розстрілу. Бо поки нам відома тільки версія підозрюваного. Чому він не викликав поліцію, чи просто не втік - чи прозвучали сьогодні ці питання в суді ми так і не знаємо. Захист, до речі, просив для нього цілодобового домашнього арешту, бо він має інвалідність. Але суд залишив підозрюваного у вбивстві 7 людей під вартою на 60 діб без права на заставу.

Автор: Олена Кузнєцова

Football news:

Crouch, Ronaldo, Ramos and bale were included in the symbolic van der Vaart team
In Serie A, the rule of 5 substitutions per match was approved
Agent: in 2018, Lautaro could have moved to Roma for 8 million euros, but they refused
Shevchenko will extend his contract with the Ukrainian national team for 2.5 years
Flick about Havertz in Bayern: Few people will not want to see him in their team
Liverpool were evaluated by Werner above Sancho and Caverta. Klopp personally informed the player about the disruption of the transfer (the Athletic)
This is ridiculous. Sancho reacted to the haircut penalty and then deleted the tweet