Ukraine

Чернівецька область перетнула позначку у понад 5 тисяч інфікованих коронавірусом

Одужали 4 липня 39 буковинців.

У Чернівецькій області кількість інфікованих коронавірусом осіб від першого встановленого випадку сягнула - 5002 пацієнтів.

Про це повідомив очільник Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

За його інформацією, 4 липня лабораторний центр підтвердив ще 30 нових випадків зараження COVID-19. Загалом медики опрацювали 282 зразки на коронавірус.

"Від вірусу сьогодні одужали 39 осіб. Кількість хворих на коронавірус у Чернівецькій області перетнула позначку у 5 тисяч. Число інфікованих осіб від першого встановленого випадку – 5002. Бережіть себе та близьких", - написав посадовець.

Нагадаємо, вранці 4 липня МОЗ повідомило, що за минулу добу в Україні виявили 914 нових випадків коронавірусу, 15 пацієнтів померли.

Водночас, одужали від коронавірусу 597 українців, що є рекордом від початку пандемії. Найбільше одужалих зафіксували у Київській області - 100; Рівненській області - 87; Чернівецькій області - 72; Житомирській області - 53; Києві - 36. 

Станом на 4 липня до послаблення карантину поки не готові: місто Київ, Волинська, Донецька, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська та Чернігівська області. 

Відео Статистика коронавірусу: в Україні 914 нових випадків інфікування

В Україні 914 нових випадків хвороби. 15 людей померло і майже 600 одужали. Загалом від початку пандемії на коронавірус захворіли майже 48 тисяч українців. У МОЗ готують лікарні до другої та третьої хвилі епідемії. Йдеться поки що про три області: Закарпатську, Волинську та Рівненську. Міста та регіони один за одним посилюють карантин. На Закарпатті відсьогодні ресторанам та розважальним закладам заборонили працювати після 10-ї вечора. А богослужіння відтепер можна проводити тільки просто неба. Більше про коронавірус в Україні

Статистика коронавірусу: в Україні 914 нових випадків інфікування

Football news:

Borussia announced that Sancho is staying. He extended his contract until 2023 a year ago
Inter is ready to pay 20+5 million euros for Smalling
Lewandowski is the best player of the week in the Champions League. He was ahead of Messi and Ronaldo
The Leipzig – Atletico match will not be rescheduled, despite the coronavirus in the Madrid players
Yannick Ferreira Carrasco: Atletico deserved to win the Champions League after two defeats in the finals
Sancho flew with Borussia to the training camp. He will probably not move to Manchester United
Bayern have unveiled their Champions League uniforms