Ukraine

“Чернівцігаз” має сплатити майже 350 мільйонів гривень: за що заборгувало підприємство

“Чернівцігаз” має сплатити майже 350 мільйонів гривень: за що заборгувало підприємство

АТ “Чернівцігаз” має сплатити АТ “Укртрансгаз” заборгованість у сумі 402 мільйони гривень за договором про транспортування природного газу.

Про це повідомляє пресслужба Господарського суду Чернівецької області.

Акціонерне товариство “Укртрансгаз” звернулось до Акціонерного товариства “Оператор газорозподільчої системи “Чернівцігаз” про стягнення 402 тисяч гривень заборгованості за договором про транспортування природного газу від 17.12.2015.

Дослідивши матеріали справи суд встановив, що між Акціонерним товариством “Укртрансгаз” та Акціонерним товариством “Оператор газорозподільчої системи “Чернівцігаз” укладено договір транспортування природнього газу.

Відповідачем отримано акти про надання послуг балансування природного газу, рахунки на оплату та звіти по точкам входу/виходу, в зв’язку з чим виникли зобов`язання здійснити оплату таких послуг у строк, що не перевищує п`яти банківських днів з дня отримання зазначених документів.

Відповідно до статті 629 ЦК України договір є обов'язковим для виконання сторонами.

За результатами розгляду справи суд дійшов висновку, що вимоги Акціонерного товариства “Укртрансгаз” до відповідача Акціонерного товариства “Оператор газорозподільної системи “Чернівцігаз” стосовно стягнення заборгованості в сумі 349 мільйонів гривень за надані відповідачу послуги балансування протягом липня 2018 року – лютого 2019 року є обґрунтованими та підлягають задоволенню.


Football news:

Cavani has returned to training and is likely to play against Crystal Palace
Fabio Capello, Juventus played Rugby against the Port. Only Ronaldo and Chiesa can make a difference in this squad
Neymar: I posted how I was recovering from my injury, and I didn't get any messages saying, Wow, what a professional. No
Ole Gunnar Solscher: The work of the judges is very difficult and without additional pressure. We have to make their decisions
Joan Laporta: I'm sure Messi won't stay at Barca if I don't win the election. He gives the club 30% of revenue
Trent had idolized Gerrard since he was a kid, and he was in a fairy tale: he got Steven's care and the captain's armband. The story of a great relationship
Hazard's recovery from the injury is delayed. He probably won't play against Atletico on March 7