logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Чи стане Олег Сенцов новим лідером електоральних симпатій українців?

Олег Сєнцов заплатив за свою впізнаваність дорогу ціну - роками неволі та боротьби у путінському рейху - Чи стане Олег Сенцов новим лідером електоральних симпатій українців?

Олег Сєнцов заплатив за свою впізнаваність дорогу ціну - роками неволі та боротьби у путінському рейху

Кажуть, що в закритих соціологічних опитуваннях на високих щаблях засвітився новий фігурант – Олег Сєнцов. І одразу – друге місце!

При тому, що Сєнцов, навіть, не заявляв, що збирається займатися політикою.

Він сильно відстає від першого місця (недорозлюблений ще масами Зеленський) але настільки ж сильно випереджає тих, кого маси вже ніколи знову не полюблять – Порошенко, Тимошенко, Гриценко, Вакарчук…

Ну, механізм таких чудес в Україні добре відомий, у 2019-му ми бачили його у всій красі: Нехай гірший, аби інший! «Іншому» треба лише засвітитися, стати помітним.

Олег Сєнцов заплатив за свою впізнаваність дорогу ціну - роками неволі та боротьби у путінському рейху. Але ми зараз не про нього. А про те - Що і Хто далі? На колишніх не розраховуйте, це не лише безперспективно, але й небезпечно – бо просто забирає час та шлях у найвідповідальнішу мить.

Потрапив до народу в немилість, засидівся на старті, просто набрид – все, зливай воду, cameback виключений. То Хто і Що?

…Розшукуються незаяложені особистості та свіжі політичні проекти.

Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»

Themes
ICO