logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Чим так шкідливий 6-годинний сон?

Люди, які сплять вночі менше шести годин, схильні до високого ризику розвитку ішемічної хвороби серця та інсульту. 

Про це свідчать результати дослідження, проведеного в Британії.

Його учасниками стали 2 тисячі осіб. Про це повідомив професор медицини сну Пол Грінграс, передає Уніан з посиланням на The Sun.

Вчені з'ясували, що 44 % з них сплять менше шести годин на добу. Тільки 17 % тих, хто взяв участь в експерименті, сплять рекомендовані вісім годин на день.

"У тих, хто спить менше шести годин вночі, високий ризик не тільки ішемічної хвороби серця, але й інсульту – через нестачу відпочинку він збільшується на 60 %", – констатував професор.

Всього одна ніч поганого сну, на думку медика, здатна спровокувати набір ваги, втрату м'язової маси й навіть вплинути на те, які спогади залишаться у мозку. Раніше вчені з Техаського університету в Остіні з'ясували, що перед тим, як лягати у постіль, людині потрібно обов'язково приймати ванну або душ.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO