logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Чому і кому не можна вживати м’ясо та молоко: це викликає рак

Німецькі лікарі попередили: в м’ясі і молоці можуть міститися збудники раку.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише журнал Focus.

Головна небезпека виходить від бактерії BMMF (м’ясо-молочний фактор великої рогатої худоби). Вона знаходиться в м’ясі і молоці, і на думку лікарів, саме цей мікроб викликає рак грудей і рак кишківника. Притому небезпека загрожує як чоловікам, так і жінкам.

Дослідження засноване на кореляції між частотою випадків виникнення раку і частотою вживання м’яса і молока. Наприклад, в США, Європі, Аргентині та Австралії часто п’ють молоко і їдять м’ясо – в цих країнах зафіксовано високий ризик розвитку колоректального раку. В Індії ж ці продукти вживають в мінімальних кількостях і рівень розвитку раку кишківника тут низький.

Втім, лікарі визнають: поки що ці дослідження засновані тільки на статистиці і повні висновки можна буде робити після додаткових досліджень.

Нагадаємо, в ході недавнього дослідження американські і російські вчені дійшли висновку, що людина найбільш вразлива до онкологічних захворювань  у віці близько 60 років. При цьому середній вік, за даними Товариства клінічної онкології, – 64 роки.

Нагадаємо також,  рак, якщо він виявлений на ранній стадії, виліковний, для деяких видів на 90%. Тому важливо уважно стежити за проявами організму, щоб не було надто пізно.

Раніше повідомлялося, що сигнали раку можуть проявлятися в різних підказках організму – зміни в стані нігтів також здатні вказувати на онкологічні хвороби.

Themes
ICO