Ukraine

Чому не можна буксирувати машину з автоматичною коробкою передач: промовисті фото

Нещодавно у мережі з'явилися фотографії пошкодженого Ford Fusion, власник якого буксирував автомобіль з автоматичною коробкою передач в режимі паркінгу. Перевіряти досвід самостійно, як це зробив один з користувачів Reddit, явно не варто.

Для тих, хто не знає, автомобілі з "автоматом" заборонено буксирувати таким чином більш ніж на кілька кілометрів. Ситуацію ускладнили заблоковані колеса в режимі Parking. Якщо знехтувати цим правилом, може трапиться те ж саме, що ми бачимо на фото.

Чому не можна буксирувати машину з автоматичною коробкою передач: промовисті фото - фото 431587

Цілком ймовірно, потерпілий Ford Fusion "проїхав" по дорозі з заблокованими колесами не одну сотню кілометрів. На жаль, подробиць про те, що трапилося, як і передісторії, немає. Седан майже наполовину втратив легкосплавні диски, постраждали гальма і важелі підвіски. Крім явних поломок, які стали видні на підйомнику, не виключена ще і маса дрібних пошкоджень, яка найімовірніше торкнулася ще й трансмісію.

Цікаво те, як водій, який буксирував автомобіль, не помітив іскри від дотику металу з дорогою. І чому не звернув на це увагу або хоча б не припустив, що таке може трапитися.

Чому не можна буксирувати машину з автоматичною коробкою передач: промовисті фото - фото 431585

Football news:

Anton Ferdinand on the racist scandal with Terry: I was sent a bullet in the mail. Insults in social networks came every hour
Manchester City have offered 19 million euros including bonuses for 17-year-old Argentine midfielder Sarmiento
Rehagel is a bandit from whom I will not accept an apology. The story of the worst injury in the history of the Bundesliga
Barcelona's presidential election will be held on January 24
Koke: to beat Bayern, you need to play a nearly perfect match. I hope their unbeaten streak ends tomorrow
Loew can return Muller, Boateng and Hummels to the German national team if there are a lot of injuries
Nacho about the Real Madrid game: That's not how titles are won. Working to get better