Ukraine

Чому повні люди займаються сексом частіше за худих

Науковці провели дослідження за кількістю статевих контактів для осіб різної ваги. Участь взяли понад 60 тисяч респондентів.

Висновки вчених такі: виявляється, люди з надмірною вагою мають більше сексуальних партнерів, ніж люди зі звичайною вагою. Для чоловіків в першому випадку середня кількість була 8, а в другому 6.

Як зазначив доктор психології Девід Фредерік, який керував групою вчених, чоловіки з надмірною вагою виявилися ближчими до жіночого ідеалу чоловіка, ніж чоловіки з нестачею ваги. Виявляється, справа у внутрішніх природних установках: історично чоловікам треба бути сильними і габаритними, щоб захистити потомство.

Однак і у повних жінок кількість сексуальних контактів виявилася більшою, ніж у струнких. Пропорція 7:6. Менше всіх займаються сексом найхудіші дівчата (астенічної статури). Як пояснив Фредерік, люди, які більш стурбовані своїм зовнішнім виглядом (тут, мабуть, маються на увазі жінки на вічних дієтах) – більш скуті, і їм складніше знайти сексуального партнера.

Чому повні люди займаються сексом частіше за худих - фото 436795

Football news:

Rummenigge on the Euro: UEFA President thinks it would be wiser to host the tournament in one country
Nacho will not play with Alcoyano. Real Madrid defender has been in contact with a coronavirus infection
Cuadrado has recovered from covid and can play with Napoli
Inter have offered to rent Origi from Liverpool
Messi, Ronaldo, Neymar, Lewandowski and Ramos-in the symbolic team of the year from the UEFA website
Berbatov on Bale: He will be returned to Real Madrid if he does not start to show the level that Mourinho expects
Pogba's time at Manchester United is running out again. The club did not buy a top player, but a beautiful story for social networks, Paul lost the battle for influence to Brun