logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Чотирирічний син ведучої NBC ледь не зірвав прямий ефір: кумедне відео

Від курйозів під час прямих ефірів не застрахований ніхто: то суфлер вийде з ладу, то не працюватиме мікрофон, то його забудуть вимкнути в найнеобхідніший момент. Не дивно, що смішні ситуації потім стають вірусними в мережі. Цього разу зіркою стала телеведуча NBC, чий синочок увірвався в ефір.

Журналістка Кортні Кьюб розповідала про наступ турецьких військ у Сирії, коли в кадр увійшов її чотирирічний син. Йому просто захотілося обійняти маму.

Кьюб, продовжуючи читати новини, спробувала м'яко відсторонити хлопчика, але він не здавався. У результаті ведуча все ж відвернулася і попросила у глядачів вибачення: "Вибачте, тут мої діти в прямому ефірі".

Ситуацію спритно врятували режисери ефіру, увімкнувши на екрані карту Сирії. Пізніше телеведуча пояснила, що через термінові новин по Сирію вона не встигла відвезти своїх синів-близнюків до дитячого саду.

Нагадаємо, що аналогічний випадок стався у 2017 році в ефірі BBC. Тоді в кабінет професора політології Роберта Келлі, коли він давав коментар у прямому ефірі по скайпу, увійшла спочатку його донька, потім немовля на ходунках, а потім у паніці прибігла мама, щоб забрати дітей.

Themes
ICO