Ukraine

Чверть століття: Резніков назвав мінімальні терміни реінтеграції Донбасу

Україні знадобиться не менше 25 років для безпечної реінтеграції Донбасу. Для цього необхідно, щоб змінилося одне покоління місцевих жителів. Донбас ще довгий час буде залишатися територією війни як з точки зору мінувань, так і ментальності людей.

«Безпечна реінтеграція займе мінімум 25 років. Це одне покоління повинно змінитися, коли ми з вами зможемо сказати, що відновлений контроль на тих територіях з боку української влади призведе також до подолання руйнування того розбрату в головах, який там є», – сказав віце-прем’єр-міністр – міністр реінтеграції Олексій Резніков в інтерв’ю «Главком».

Він зазначив, що на окупованій території є молоді люди, які ненавидять Україну і хочуть жити в Радянському Союзі. При цьому там вже підуть в школу діти, які не знають, що таке вільна Україна.

«Тому це надовго в будь-якому варіанті, і ми до цього повинні готуватися»

— Олексій Резніков

міністр реінтеграції

Нагадаємо, міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що війна на Донбасі триває, що вказує на необхідність внесення змін у Мінські домовленості, які себе вичерпали. На його думку, чинна редакція угод містить деякі пункти, які неможливо реалізувати. За його словами, Україна працює над новою редакцією домовленостей, хоча Росія публічно виступає проти цього.

Міністр також констатував, що до угод уже були внесені деякі зміни, зокрема, «формула Штайнмайєра» і розведення сил», та підкреслив, що Росія проти цього не заперечувала.

Раніше Пристайко не виключив одночасного проведення виборів на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей, з місцевими виборами в Україні у жовтні 2020 року.

Водночас, представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі Олексій Резніков зазначив, що Мінські угоди повинні бути переглянуті у частині черговості контролю над кордоном і проведення виборів в ОРДЛО.

Football news:

Agent gencha: He passed the medical examination. I think he will sign a contract with CSKA on Tuesday
Lewandowski on Chelsea: They are playing very well, but we are Bayern
Juventus wanted to sign defender Akieme, but Barcelona refused
Lazio has agreed with Mayoral and will offer real 15 million euros
In Romania, a special champion: everything was decided in the match, the format of which was chosen 3 hours before the whistle
Danny rose: I was stopped by the police last week: is This a stolen car? Where did you get it?. And this happens regularly
Barcelona refused to sell for 60 million euros Trinca u, bought from Braga for 31 million. The club count on him