Ukraine
An article was changed on the original website

Депутат Кірш: Жодного апокаліпсису у дефолті не бачу

Депутат Кірш: Жодного апокаліпсису у дефолті не бачу

ZIK

ZIK

Узяти кредит один раз – це ліки, а коли постійно, то це вже отрута. Для України кредити стали наркотиками.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України («Народний фронт») Олександр Кірш.

Олександр Кірш зауважив, що зазвичай прем’єрів лякають відставкою, а ось щоб сам очільник уряду лякав своєю відставкою – це в Україні вперше. Нардеп зазначив, що у фракції БПП склалася дивна ситуація, наприклад, за бюджетні поправки фракція голосує 50 на 50. «Фракції немає, як і коаліції, усе це ситуативне», – зазначив гість програми.

Оскільки Володимир Гройсман очолює один із «шматочків» БПП та протиставляє себе решті фракції, продовжив нардеп, і із його заяви можна зробити висновок, що інша частина фракції Блоку Петра Порошенка може перешкоджати голосуванню за закон про Антикорупційний суд або за ключові поправки.

Депутат наголосив, що у разі, якщо закон про Антикорупційний суд не приймуть, не буде допомоги МВФ і буде дефолт. «Я жодного апокаліпсису у дефолті не бачу, але для уряду, який буде на той момент, це справді буде апокаліпсис», – зазначив гість програми

Олександр Кірш пояснив, що відбудеться у разі дефолту. З його слів, країна пояснить, що не може погасити зобов’язання за зовнішніми боргами; відбудуться соціальні потрясіння – доведеться підвищувати пенсійний вік, знижувати реальні пенсії та зарплати тощо.

«Узяти кредит один раз – це ліки, а коли постійно, з року в рік стільки років, то це вже не ліки, а отрута, наркотик, тобто у нас кредити стали наркотиками. Нам потрібні інвестиції, кредити нам не потрібні», – вважає Олександр Кірш.

Як наголосив політик, перші місяці, а можливо, і роки, буде дуже важко, адже «зіскочити» із «наркотичної голки» на самостійну економіку із залученням інвестицій складно.

Football news:

The return matches of the 1/8 final of the Champions League and 6 matches of the Europa League will be held at the stadiums of the host teams
Rivaldo: talking about VAR, Barcelona is trying to distract attention from the real problems of the club
Ribery about the robbery: the Fans and Florence to support me. Fiorentina forever!
Vinicius tested negative for the coronavirus. He will be able to play with Alaves
The tournament-the return of MLS-is still a failure. Spend in Florida (7-11 thousand cases per day), players are afraid of the virus and complain about food
Zinedine Zidane: I'm Tired of saying that real have not won anything yet. Ahead of the next final
David Silva: I will miss Manchester City💙