Ukraine

Депутати збираються внести зміни в карантин «вихідного дня»

Верховна рада планує заслухати доповідь міністра охорони здоров’я України Максима Степанова про ефективність карантину вихідного дня і в разі необхідності рішення буде відкориговане.

«На наступному тижні будемо слухати доповідь, чи спрацювало це і наскільки. Будемо робити якийсь ретроспективний аналіз цієї ініціативи. Якщо не спрацювало, будемо коригувати», – сказав глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія на брифінгу.

Міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко вважає, що в Україні потрібно ввести жорсткий карантин на новорічні свята. Глава Мінкульту пояснив свою позицію, коментуючи ініціативу, про яку повідомив раніше.

Група депутатів Ради направила до Конституційного суду подання, в якому вони просять скасувати ряд обмежень в рамках карантину вихідного дня.

Україна планує отримати кредит у Міжнародному банку реконструкції та розвитку. Проект передбачає отримання 300 млн доларів на соцпідтримку в період пандемії COVID-19.

Президент України Володимир Зеленський пропонує відновити програми підтримки економіки.

З суботи, 14 листопада, в Україні почав діяти карантин вихідного дня. У МВС розповіли, які порушення були зафіксовані з боку громадських закладів в перший день.

У Міністерстві охорони здоров’я розповіли, коли і як будуть оцінювати ефективність «карантину вихідного дня». Враховувати будуть динаміку госпіталізації та інші показники.

У Верховній Раді зареєстрували постанову про скасування карантину «вихідного дня». Таку рекомендацію парламенту представив Кабінету міністрів.

Football news:

Zlatan about Mandzukic: I tried to greet him in different languages, but he is not one of those who talk a lot
Nagelsmann about real's Interest: Not the worst that can be read, definitely. But the media is not always right
Hazard scored and provided an assist in La Liga for the first time since October 2019
Ronald Koeman: Griezmann has been playing well in recent matches. But we also need goals from other players
Zlatan Ibrahimovic: Milan's Victory in the first round is worth nothing. I need to come to my senses
Alan Shearer: Foden reminds me of Gascoigne. Incredible midfielder, Pep has been patient and reaps the rewards
Simeone on the transfer of Suarez: In a conversation on the phone, I felt passion, energy. I see them on the field