logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

"Динамо" нагадує співака Зіброва – з нього частіше кепкують, аніж ходять на концерти" – преса

"Динамо" нагадує співака Зіброва – з нього частіше кепкують, аніж ходять на концерти" – преса
Михайличенко воліє не згадувати період, коли в "Динамо" підміняв Блохіна

Українська спортивна преса без ентузіазму сприйняла призначення Олексія Михайличенка.
"Як показує історія, коли "Динамо" підходить до важливого роздоріжжя і "настає час зробити крок", як співає Андрій Макаревич, ті, хто приймають рішення, неодмінно фальшивлять – та так, що це потім відригується навіть не роками, а п'ятирічками.
Про це пише "Трибуна".
Ковтаючи чергову дозу вболівальницького горя, як у минулий вівторок, доводиться озиратися в минуле, адже там заховані дитячі і підліткові психотравми, через які клуб сам загнав себе в стан лузера і ніяк з нього не може виборсатися. "Динамо" все більше скидається на Тото Кутуньо чи Павла Зіброва — колись популярних виконавців, чиї композиції ще інколи, під настрій, насвистують, але з яких вже частіше кепкують, ніж ходять на їхні концерти.

Схожу думку висловлює football.ua
"Після Лобановського першою командою Динамо керувало вісім легендарних динамівців і лише Сергій Ребров зумів змусити фанатів пишатися своєю командою. Робота решти семи (Михайличенко, Сабо, Буряк, Дем'яненко, Лужний, Блохін, Хацкевич) викликала, м'яко кажучи, дуже суперечливі відчуття. А тому у київських уболівальників, при всій повазі до історії рідного клубу, вже виробилася певна відраза до вислову "динамівські серця".

Клуб сам загнав себе в стан лузера і ніяк звідти не може виборсатися

З одного боку, Михайличенко приходить свіжим по відношенні до нинішнього "Динамо", без будь-яких слідів роботи в тренерському штабі за останні 7 років (величезний термін як для нинішнього українського футболу), – пише "Обозреватель". Плюс основні помічники у нового наставника теж будуть новими, з колишніх залишився тільки тренер з воротарям Михайлов. Тому від Михайличенко чекають своєрідного "чистого аркуша" в тренувальному процесі.


Але з іншого боку, новий наставник автоматом потрапляє в "лещата" очікувань. Сезон вже почався невдало (третє поспіль непотрапляння в Лігу чемпіонів серйозно розлютило фанатів), плюс всі жадають справжньої (а не теоретичної) конкуренції з "Шахтарем" в чемпіонаті. Тому хоч і у Михайличенко є певний запас довіри, але часу на довгі дистанції - немає. Новому тренеру і так пощастило, що матч "Динамо" 4-го туру з "Маріуполем" перенесений з майбутнього уїк-енду на вересень. В результаті є зайвий тиждень в передматчевій підготовці, щоби розібратися, що до чого.

Заграє чи "Динамо" новими фарбами вже в цьому сезоні? Далеко не факт. Багато залежить не тільки від Михайличенко, а й від самого Суркіса - як будуть здійснюватися трансфери, кого зможе запрошувати клуб і т.д. У середовищі уболівальників уже давно усталилася думка, що "Динамо" має потребу в радикальних змінах не тільки на тренерській лаві, а й у всій структурі управління. Михайличенко може знайти способи довести зворотнє. Але в той же час високі шанси бути поглинутим і зламаним системою і обставинами.

Першу гру під керівництвом Олексія Михайличенка "Динамо" зіграє вдома в неділю, 25 серпня, проти донецького "Олімпіка".

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO