Ukraine

Директора музею Революції Гідності викликають на допит

Директор Національного музею Революції Гідності Ігор Пошивайло Фото з відкритих джерел

Допит запланований на 27 листопада

Директора Національного музею Революції Гідності Ігоря Пошивайла викликали на допит до Національної поліції. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Забрав вилучений слідчими при обшуку зовнішній диск, відповів на два інформаційні запити. У Нацполіції було ще чимало розʼяснювальних запитань. Запропонував відразу викликати на допит і пояснити під протокол", - розповів Пошивайло.

Нагадаємо, 19 листопада у Києві співробітники відділу Слідчого управління з розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності прийшли з обшуками до Національного музею Революції Гідності. 

Пізніше юрист Андрій Портнов зазначив, що обшуки пов'язані з крадіжкою понад 100 мільйонів гривень, виділених на будівництво меморіалу на Алеї Небесної Сотні.

У понеділок, 23 листопада, у Національному меморіальному комплексі Героїв Небесної Сотні - Музеї Революції Гідності - знову відбулися обшуки.

Football news:

Real Madrid spent 395 million euros in the last three summer transfer windows. Only Courtois and Mendy secured the start
Yaya Toure: Klopp is a genius! He brought a huge number of players to the peak. Only the best can do it
Fred on the Liverpool game: This is the biggest match in England. Manchester United will play to win, so will they. It will be Interesting
Lewandowski is the first player in the history of the Bundesliga with 21 goals in the first part of the season
Klopp on refusing to lead Manchester United: In Liverpool, even the weather is better than in Manchester! I'm in my place
Ramos will not move to PSG after his contract with Real Madrid expires. Between the clubs - a gentleman's agreement
Sergi Busquets: Messi is the best in the world. With him, Barca's chances of winning the Super Cup are higher