Ukraine

Дисидент про підсумки першого року Зеленського: Сьогодні наша безпека в гіршому стані

p«Популістська влада – це дуже погано»,– громадський діяч про перший рік президента Володимира Зеленського/p - Дисидент про підсумки першого року Зеленського: Сьогодні наша безпека в гіршому стані

«Популістська влада – це дуже погано»,– громадський діяч про перший рік президента Володимира Зеленського

Дисидент та громадський діяч Йосип Зісельс, аналізуючи перший рік президента Зеленського, його обіцянки і реальність, заявив, що сьогодні безпека України в гіршому стані, ніж рік тому.

«Немає осмисленої стратегії, тактики руху. Прийшла влада популістів. Адже що ми маємо? 30% наших громадян – це активна частина, 70% - пассивна», – сказав в інтерв’ю «Главкому» Йосип Зісельс.

За словами громадського діяча, що минулоріч вперше пасивна частина отримала право голосу – не формальне, а переважне. Бо команда Зеленського звернулась саме до них. У них  були такі невизначені гасла, що люди бажане приймали за дійсне.

«Тепер, коли підтримка Зеленського зменшується, зростає підтримка колишньої Партії регіонів (нинішня ОПЗЖ), як і підтримка правих проєвропейських партій. З тих 30% активних людей приблизно 18% прозахідних і 12% проросійських. Останні теж активні, вони формують порядок денний проросійського вектору. Тому ми зараз бачимо, як відбувається перетікання електорату на ці два фланги», – зазначив Зісельс.

Дисидент вважає, що загалом це був поганий рік. «Наші сумні передбачення виправдалися. Саме тому ми – експерти – не маємо права бути оптимістами. Ми повинні приймати всі сценарії – в тому числі й негативні – готувати суспільство і владу до втілення цих сценаріїв і моделювати протидію таким сценаріям. У мене й рік тому не було позитивних сподівань. Я знав, що буде погано. Але коронавірус загнав цю ситуацію у ще більш глухий кут. Падіння економіки, повна ідсутність українськості. Популістська влада – це дуже погано», – сказав Зісельс.

Football news:

The baby may get angry and leave. Luis Suarez Miramontes about Messi
Joan Laporta: bartomeu's Words are a manifestation of cowardice and failure
Neuer on Ter Stegen: a Great result for Bayern, but I don't want my teammates to experience this
Messi is painful to watch. He did not help with goals and assists, in his eyes – hopelessness
Barcelona will be fired after Selena 2:8 from Bavaria (Fabrizio Romano)
Neymar went further than Barca in the Champions League for the first time after moving to PSG
Philippe Coutinho-transfer nightmare that brought Barcelona a lot of pain