logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Дівчина витратила цілий статок заради зовнішності Барбі

19-річна Стефані Мюлік зі Швеції зізналася, що витрачає 168 тисяч шведських крон (420, 000 гривень) на рік на пластичні операції, щоб стати схожою на ляльку Барбі.

Вперше вона спробувала збільшити губи в 13 років, і відтоді регулярно користується послугами косметологів і пластичних хірургів.

Дівчина завжди соромилася свого носа, оскільки її хлопець одного разу сказав їй, що він псує її красиву зовнішність. Тому Мюлік змінила не тільки ніс, але і губи, підборіддя, щоки, брови і зуби. Щомісяця дівчина колола філери в губи. Вона носить накладні вії і перуки, а також кожен день робить вправи на косі м'язи живота, щоб у неї була талія, як у ляльки.

Мюлік планує зробити в майбутньому більше пластичних операцій, включаючи збільшення грудей, сідниць і губ, видалення ребер, підтяжку обличчя і ліпосакцію. За словами дівчини, процедури надають їй впевненість в собі. Натхнення вона черпає у ляльок Bratz і Барбі, а також у моделей Playboy.

Дівчина витратила цілий статок заради зовнішності Барбі - фото 361462

Дівчина витратила цілий статок заради зовнішності Барбі - фото 361463

Дівчина витратила цілий статок заради зовнішності Барбі - фото 361464

Дівчина витратила цілий статок заради зовнішності Барбі - фото 361465

Дівчина витратила цілий статок заради зовнішності Барбі - фото 361466

Дівчина витратила цілий статок заради зовнішності Барбі - фото 361467

Themes
ICO