logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Дизайнер випустила одяг для водіїв, який обманює камери спостереження

Американка Кейт Роуз знайшла спосіб дати відсіч всюдисущим дорожнім камерам – вона створила лінійку одягу, яка збиває їх з пантелику. Дизайнер нанесла на одяг безліч зображень фейкових автомобільних номерів. Таким чином камера фіксує відразу кілька табличок і не може зрозуміти, яка справжня.

Колекція дівчини отримала назву Adversarial Fashion ("Мода опору"). Вона складається з курток, футболок і светрів, на які нанесли один з двох зразків. Всі речі продаються за ціною від 25 до 55 доларів. Замовити їх можна на сайті колекції. Товари доставляються по всьому світу.

Одяг, який обманює камери спостереження - фото 350100

Одяг, який обманює камери спостереження

Як зазначається, Роуз хвилює велика кількість камер, які стежать за людьми і тим, куди вони направляються. Наприклад, за номерами машини поліцейські можуть зрозуміти, хто їздив в наркологічну клініку чи міграційний центр.

За допомогою фейкових номерних знаків дизайнер розраховує погіршити роботу камер стеження – чим більше несправжніх табличок запам'ятає система, тим гірше вона буде розпізнавати номери машин. Також завдяки колекції дівчина привертає увагу до проблеми стеження за громадянами.

Колекція Adversarial Fashion - фото 350097

Колекція Adversarial Fashion

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO