Ukraine

До 30% пацієнтів з ознаками COVID-19 мають негативний ПЛР-тест

Тестування методом ПЛР не підтверджує наявність коронавірусу у 30% хворих.

«Для госпіталізації пацієнту з симптомами COVID-19 не потрібно робити ПЛР-тест. Для цього достатньо наявності клінічних симптомів. Згідно зі світовою статистикою, до 30 відсотків пацієнтів з явними ознаками коронавірусної інфекції мають негативний ПЛР-тест. На це впливає багато факторів – зокрема процес забору, фізіологічні особливості організму», – повідомляє пресслужба МОЗ.

Зазначається, що з початку пандемії МОЗ збільшило кількість тестувань методом ПЛР з 200 досліджень на добу до понад 40 тис. Передбачається, що до середини листопада Україна вийде на показник 50 тис. тестувань на добу, а до кінця року – 75 тис.

Також у МОЗ додали, що закінчуються випробування українських тест-систем на визначення методом ІФА антигену до SARS-CoV2. Це дозволить суттєво збільшити кількість тестувань.

Нагадаємо, до кінця року в Україні удвічі збільшать кількість ПЛР-тестувань: тобто на добу мають робити до 75 тисяч тестів. Про це повідомив  міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Україна купила більше 28 тисяч флаконів американського препарату «Ремдесивір» для лікування хворих з COVID-19. Проте дослідження ВООЗ показало, що медикамент не є ефективним у пацієнтів з коронавірусом.

В Україні за добу зафіксували 6677 нових випадків коронавірусу. Більше всього людей захворіли в Харківській області – 556. До п’ятірки антилідерів також входять Київ (+525), Львівська (+478), Одеська (+461) та Чернівецька (+389) області.

Football news:

Real started with Alaves: stupid hand Nacho and wild pass Courtois-again defeat
20 shells of times of the Second world war found on the basis of the Roma
Zidane Ob 1:2 with Alaves: the Start of the match is the worst for Real Madrid in the season. We lack stability
A clear penalty! Oh, my God. Ramos and Carvajal on the fall of Hazard in the match with Alaves
Ex-referee Andujar Oliver: Marcelo was pulled by the hair, it was necessary to put an 11-meter shot. There was no penalty on Hazard
Favre Pro 1:2 with Cologne: They were sitting in defence and Borussia were in too much of a hurry. There were few chances
Real Madrid conceded after a mistake by Courtois on a pass. Forward Alaves scored in an empty net