Ukraine

До Європарламенту під час карантину вдерлися злодії: зникли комп'ютери і планшети депутатів

Парламент майже до травня залишався порожнім через карантинні обмеження.

Поки будівля Європейського парламенту була зачинена на карантин, усередину потрапили крадії. Щонайменше у 50 депутатів поцупили комп'ютери, планшети та інші предмети з їхніх офісів.

Про це 2 липня повідомляє Politico.

Крадіжки вчинили у той час, поки будівля пустувала, а депутатів відправили працювати до своїх країн, аби запобігти поширенню коронавірусу. Злодії копалися у паперах, вривалися в сейфи в кабінетах євродепутатів, щоб забрати цінні речі.

Німецький депутат Європарламенту Ніко Семсротт, у якого поцупили два ноутбуки, розчарований відсутністю відповіді від Генерального директорату з безпеки Європарламенту: "Це величезний скандал, і я не знаю, чому всі мовчать", - сказав він.

Семсротт також додав, що злодії побували в офісах від 40 до 100 євродепутатів. Крім цього, він розмістив відео на YouTube,  де показує, як зловмисники відкрили ящик у столі.

Як заявила прессекретарка парламенту, інформація про крадіжки з'явилася у квітні, після чого збільшили кількість охоронців для патрулювання офісів. Вона також зазначила, що служба безпеки парламенту розслідує злочини і підтримує контакт з бельгійською владою.  

Нагадаємо, у Європарламенті стався масштабний витік даних - у відкритий доступ потрапила зашифрована інформація понад тисячі співробітників. Найбільше від хакерських атак постраждала Європейська народна партія. 

Football news:

Daniel Sturridge: Returning to the Premier League is my priority. I'm more hungry for football than ever
In Valencia, a coronavirus was detected in two people
And yesterday we also played football. The Copenhagen Keeper made 13 saves, Lukaku scored in the drop, Brunu dragged Manchester United into the semi-finals
Daniel Sturridge: I was Bursting with excitement when I saw the Liverpool players celebrate the championship
Southampton midfielder Schweinsteiger passed the examination before transfer to Tottenham
Jurgen Klopp: Tsimikas will fit perfectly in the Liverpool dressing room
Gradecki about the departure Bayer: Very disappointing. Let's try to win the Europa League next season