logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

До Нового року — віола. До Різдва — маргаритки

На клумбі у Наталії Стародубець з Городні зацівіла віола та маргаритки. Наталія працює вчителем української мови та літератури у городянському ліцеї. Зараз у декретній відпустці з молодшою донечкою Анастасією.

— Віолу, а в народі братки, «анютины глазки» посадила років 30 два тому. Зацвітає зазвичай рано. Вже на початку квітня з’являються перші квіти. І залишаються аж до морозів. Цього літа особливо дбайливо доглядала. Постійно обрізала. квітувала віола аж до кінця листопада. Тоді вдарили морози, сніг випав.

Та грудень виявився теплим. Сніг зійшов. А кущик залишався зеленим.

Ми вже й ялинку де Нового року вдома прикрасили. А тут виходимо гуляти з Настунею. а клумба — цвіте, — розповідає телефоном Наталія.

— Що з квітами після Нового року?

— Уваги не звернула. Аж самій цікаво. — не відволікаючись від розмови, Наталія виходить надвір. — Цвітуть!!! Це ж треба! А он і на маргаритках рожеві пуп’янки з’явились. Якраз до Різдва.

Марина Забіян, «ВісникЧ» №2 (1756) від 9 січня 2020

Themes
ICO