Ukraine

До України вирушив перший потяг маршруту вантажоперевезень "КНР-Європа"

КИЇВ. 24 жовтня. УНН. Перший поїзд в рамках маршрутів залізничних вантажоперевезень "КНР-Європа" у п'ятницю відправився із міста Цзіньхуа провінції Чжецзян на сході КНР до Києва. Про це "Сіньхуа" повідомили у шанхайському відділенні корпорації "Китайські залізні дороги", інформує УНН.

"Очікується, що через 15-18 днів потяг доставить до столиці України 86 стандартних контейнерів із товарами загальною вартістю 4,6 млн доларів США. У майбутньому товарні потяги будуть перевозити із КНР в Україну металеві вироби, товари загального призначення і електроінструменти, а у зворотному напрямку - деревину, корисні копалини і сільгосппродукцію", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що згідно з даними митниці, за підсумками перших трьох кварталів цього року обсяг зовнішньої торгівлі провінції Чжецзян з Україною зріс на 6,8% у річному обчисленні до близько 2,09 млрд доларів США.

"На тлі поширення пандемії, поїзди у рамках маршрутів вантажоперевезень "КНР-Європа" грають ключову роль у наземному сполученні між відповідними країнами, про що свідчить зростання кількості відправлень поїздів, обсягів перевезених вантажів і відкриття нових маршрутів. У даний час місто Цзіньхуа регулярно відправляє вантажні поїзди по 13 маршрутам перевезень "КНР-Європа", - додається у повідомленні.

Як повідомлялося раніше в УНН, Україна прийняла перший контейнерний поїзд з Китаю за новим маршрутом.

Football news:

Klopp-best coach of 2020, flick-2nd, Guardiola-3rd (ESPN)
The most beautiful football documentary, I think, was made about Leeds. We talked to the Director
Nice Vieira was dismissed from the post of coach
Neymar will extend his contract with PSG if the club sign Messi (Mundo Deportivo)
Lewandowski Pro Champions League: one win is not enough. Bayern are still hungry
Messi named best striker of 2020, Lewandowski named best nine (ESPN)
Lewandowski on the cancellation Of the Golden ball 2020: Many people know that I had the best season. I'm glad everyone saw it