Ukraine

До України за добу повернулися ще 5,6 тис. громадян

До України за добу повернулися ще 5,6 тис. громадян

Фото: dpsu.gov.ua

Упродовж минулої доби, 8 квітня, на в’їзд в Україну оформлено 5,6 тис. співгромадян.

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

«Минулої доби прикордонники здійснили близько 10,5 тис. пропускних операцій. 8 квітня на в’їзд в Україну оформлено 5,6 тис. наших співвітчизників. Крім того, учора Україну залишили більше 3,6 тис. осіб, з них понад 1,3 тис. іноземців», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що прикордонники у взаємодії з представниками санітарно-карантинних підрозділів провели температурний скринінг та опитування про стан здоров’я осіб, які прямували в Україну.

За результатами додаткової перевірки лікарями ознак захворювання на Covid-19 не виявлено. Також встановленим порядком оформлювалися інформативні згоди про самоізоляцію та надавались відповідні пам’ятки. Минулої доби в пунктах пропуску виявлено п’ять порушників правил карантину. Про виявлені правопорушення повідомлено співробітників поліції.

Нагадаємо, 7 квітня на в’їзд в Україну оформлено понад 4,8 тис. співвітчизників.

Зазначимо, в Україні до 24 квітня продовжено карантин для запобігання поширенню коронавірусу. Усі, хто прибув у країну, повинні пройти 14-денну самоізоляцію.

Україні 1892 лабораторно підтверджені випадки Covid-19, з них 57 летальних, 45 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 224 нові випадки. 

Football news:

Players and coaches of the club from California call the fans every day: congratulations, advice and just chat. Very heartfelt!
Lampard will discuss the player's return to training with Kante, but the club will not press the Frenchman
Arsenal and Tottenham want to sign Willian for free. Clubs don't have money for transfers
In the NPL, the coronavirus was detected in 4 people from three clubs. We conducted 1,008 tests
Chelsea wants to buy a midfielder Barahma. Brentford asks for 40 million euros for the Algerian
Bayer is ready to sell Bale for 50 million euros. The winger is Interesting to Manchester City
The parade of Fales in the Bundesliga continues: now the goalkeeper of Hertha has thrown himself ridiculously. I hit it with my face, I hit it with my hands