Ukraine

Довибори до Ради: кандидат від "СН" зберігає мінімальний відрив від Ляшка, обоє заявляють про підкуп

Боротьба за мандат між Гуньком та Ляшком розгорнулася не лише в межах округу, але й у Facebook.

У ніч проти вівторка, 27 жовтня, у Чернігівській області, окрім місцевих виборів, у 208 окрузі триває підрахунок голосів за депутата до Верховної Ради. 

За даними Центральної виборчої комісії, станом на першу ночі опрацьовано майже 79 відсотків дільничних протоколів.

За попередніми підрахунками, із різницею в один відсоток перемагає кандидат від "Слуги народу" Анатолій Гунько, за якого проголосували понад 15 тисяч виборців (33,27%). 

У трійці лідерів також голова Радикальної партії Олег Ляшко, який, станом на зараз, отримав понад 14,8 тисячі голосів (32,21%) та самовисуванець Людмила Давиденко (12 524 голоси або 27,11%).

Водночас боротьба за мандат між Гуньком та Ляшком розгорнулася не лише в межах округу, але й у Facebook.

Так, лідер Радикальної партії заявив про те, що "виграв вибори в 208 окрузі, але програв підкупу і корупції влади".

"Аномально висока явка у 50% на цьому окрузі у 1,5 рази перевищила середню явку по країні. Це доказ, що в окрузі спрацювала масштабна сітка підкупу виборців, - написав Ляшко. - Гунько скупив 50% виборців округу та у корупційний спосіб купив мандат народного депутата".

Політик додав, що "не визнає результатів цих куплених виборів" та вимагає "справедливого розслідування".

Тим часом кандидат від "Слуги народу" звинувачує Ляшка у підкупі членів ОВК, які нібито "затримують підрахунок результатів голосування".

"Член комісії Оксана Соколовська залишає робоче місце для консультування в кав'ярні з невідомим чоловіком. Також в кав'ярню біля будівлі ОВК в Бахмачі до цієї людини приходять по черзі члени ОВК, які заангажовані під Олега Ляшка, для отримання консультацій щодо фальсифікацій та затримання результату виборів", - заявив Гунько.

Як повідомлялося, у довиборах до Верховної Ради у 208 окрузі взяли участь 50,03% виборців.

Раніше Ляшко заявив, що нібито переміг на довиборах народного депутата і повертається до Верховної Ради. Водночас він не уточнив, на які саме дані й екзит-поли спирається.

Нагадаємо, довибори у 208-му округу в Чернігівській області відбуваються через загибель нардепа Валерія Давиденка, якого 23 травня знайшли мертвим в офісі в центрі Києва. Він був із простреленою головою. Поліція розслідує кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство. 

Відео У Чернігівській області розгорнулася боротьба за мандат депутата Верховної Ради

Гостра боротьба розгорнулася на єдиному окрузі, де обирають депутата Верховної Ради. Це округ 208 Чернігівської області. Під час парламентських перегонів тут виборов перемогу Валерій Давиденко, але наприкінці травня його знайшли мертвим. І от цього разу одразу троє кандидатів мають шанси здобути мандат. Це радикал Олег Ляшко, кандидат від слуг народу Анатолій Гунько, та вдова екснардепа Людмила Давиденко. ЦВК обробила уже більше половини протоколів, і нині лідирує Гунько. Однак відставання від Ляшка - 400 голосів, від Давиденко – 1,5 тисячі. До речі, в перегонах беруть участь 2 технічні кандидати з прізвищами Гунько. У лідера перегонів вони відкусили більше тисячі голосів.

У Чернігівській області розгорнулася боротьба за мандат депутата Верховної Ради

Football news:

Barcelona have started negotiations with Dembele on a new contract. The club is aware of Manchester United's Interest in the player
The stadium is where I am-a YouTube show where the legends of Liverpool and Arsenal taught children to do football tricks
Jovic has recovered from the coronavirus and can play against Sevilla on Saturday
Paredes on Messi at PSG: I Hope so. Welcome Leo with open arms
Trent on the best match of his career: 3-0 with Manchester City in the Champions League. In these games, you can't even communicate with your partners
Pele wrote an appeal to Maradona: I love you, Diego. We have been compared all our lives, but you are incomparable
Until the 65th minute, Manchester United were very good. And then Tuchel used a favorite technique of Solskjaer (DSLR) against him