logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

ДТЕК розпочав співпрацю з енергетичною компанією Хорватії HEP

Офіційний меморандум про взаєморозуміння та ділову співпрацю підписали у Хорватії. Документ передбачає торгівлю енергоресурсами і реалізацію спільних проектів на закордонних ринках.

Першим кроком у межах співробітництва планується тестова поставка електроенергії компанією ДТЕК обсягом до двох з половиною тисяч мегават-годин.

"Сьогоднішнє підписання меморандуму про взаєморозуміння між українською компанією ДТЕК та хорватською HEP – це значний крок до поглиблення співпраці у сфері енергетики", – переконаний прем'єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович.

У компанії ДТЕК – п'ять мільйонів споживачів, у хорватської HEP Group – 2,5 мільйона. Це нова сторінка співпраці між країнами,
– наголосив він.

Почесний консул України в Хорватії Івиця Пирич погодився, що це – перший крок до розвитку відносин. Адже раніше контрактів між ХЕП і ДТЕК не було. Крім цього, під час зустрічі Андрей Пленкович і гендиректор ДТЕК обговорили можливості залучення інвестицій в Україну.

"Нещодавно прем'єр-міністр України заявив про те, що стоїть завдання збільшити ВВП на 40%. Це можливо зробити за допомогою інвестицій, які будуть приходити в Україну. Подібні угоди й контакти дозволяють виконати цю амбітну мету", – вважає генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко.

Зазначимо, що в 2018 році ДТЕК став найбільшим інвестором в енергетику України. Нині компанія співпрацює з майже 20 європейськими партнерами в галузі трейдингу енергоресурсами. Розширення такого партнерства та присутність на міжнародних ринках ДТЕК сприятиме посиленню енергобезпеки країни в цілому.

Themes
ICO