This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Дубль Фернандо допоміг "Шахтарю" розгромити "Зорю"

КИЇВ. 16 жовтня. УНН. "Шахтар" приймав "Зорю" у центральному поєдинку 11-го туру Української Прем'єр-ліги, передає кореспондент УНН.

Деталі

Зірковим футболістом першого тайму виявився півзахисник Фернандо, який реалізував вихід із воротарем на 11 хвилині, а також до перерви проник до штрафної і завдав точного пострілу. Між цим ударом з лінії воротарської відзначився і Педріньо.

Після перерви господарі поля не втратили обертів і також забили ще тричі. Дубль вже додав до свого активу Тете і ще раз забивав Данило Сікан. У відповідь "Зоря" змогла відзначитися лише одного разу. Автором голу став Олександр Гладкий – 6:1.