Ukraine

Два лицеміри: королівська експертка вщент розкритикувала принца Гаррі і Меган Маркл

Британський принц Гаррі та його дружина Меган Маркл, які днями побували у Нью-Йорку, стали мішенню для критики в мережі. Так їх звинуватили за переліт на приватному літаку.

Після того, як принц Гаррі і Меган Маркл закликали прийняти більш жорсткі екологічні закони, їх назвали лицемірами, адже додому в Санта-Барбару пара повернулася на приватному літаку, який споживає багато палива, пише ok.

Королівська експертка Пенні Джунор вважає, що цей факт не пішов на користь іміджу пари. "Це повністю нівелює їх кліматичне послання. Вони стріляють собі в ногу, літаючи приватним літаком". Відомо, що подорож в один кінець на приватному літаку призводить до викиду 17 тонн вуглецю – це більше, ніж середній річний слід британців (12,7 тонни), відзначає видання.

А ще Меган продовжують критикувати за марнотратство. Так, наприклад, для виступу на фестивалі Global Citizen Live, де Меган бідкалася, що мільярди бідних людей у світі поки не мають доступу до вакцин від COVID-19, дружина принца обрала сукенку Valentino за 4,5 тисячі доларів.

Football news:

Pioli about 3:2 with Verona after 0:2: Milan had to suffer. But we saw that the team is mature
Inzaghi pro 1:3 with Lazio: Inter should not lose his head. An hour leading the score, you have to take 3 points
Neville about Manchester United: I would not like to be a defender of a team that has Ronaldo, Pogba, Bruno, Sancho and Greenwood on the field
Barcelona wants to sign Vlahovic from Fiorentina if they don't buy Holand (Gerard Romero)
Manchester United's new crisis: they lose even with Ronaldo, Pogba blames the defense, Sulscher admits mistakes
Brentford coach: Chelsea are very lucky. We dominated the last 30 minutes. He has 5 strokes!
Tuchel about 1-0 with Brentford: Chelsea were strong in the first 70 minutes and lucky in the last 20