Ukraine

Джастін Бібер з дружиною охрестилися у річці: зворушливі фото з таїнства

Співак Джастін Бібер та його дружина, модель Гейлі Бібер пройшли обряд хрещення. Таїнство відбулося у відкритій воді. Фотографії вже встигли розлетітися мережею та викликати активні обговорення серед прихильників зіркової пари.

Хрещення – це особливий обряд для багатьох людей. Світлинами цих особливих моментів Джастін поділився на особистій інстаграм-сторінці. За декілька годин публікація набрала майже 4 мільйони переглядів і неймовірну кількість коментарів. 

Таїнство відбувалося не в церкві, як це зазвичай роблять, а у річці. Гейлі та Джастін зображені у воді. Подружжя одягнене у звичайне пляжне вбрання для плавання. Спершу, пастор охрестив їх, а потім закохані повернулисся на яхту. 

Такий момент ще більше зблизив пару. Бібери точно запам'ятають його на все життя. Зазначимо, що виконавець є послідовником п'ятидесятницької церкви Гіллсонг. Також туди на служби ходила його теперішня кохана Гейлі.

Той момент, коли ми з дружиною разом пройшли обряд хрещення. Це був один із найбільш особливих моментів у моєму житті. Визнаю наше кохання і віру в Ісуса публічно з нашими друзями і сім'єю,
– написав у дописі Бібер.

Для перегляду фото гортайте праворуч

Football news:

It's time to learn the names of new Borussia heroes. Now there are 17-year-old boys making goals
Paulo Fonseca: it's Important to bring Smalling back to Roma. We have only 3 Central defenders
Arteta about 2:1 with West ham: Arsenal made life difficult for themselves with losses, but they fought and believed in victory
Palace midfielder Townsend: Could have beaten Manchester United with a bigger difference. We had moments
Philippe Coutinho: I am motivated and I want to work hard to make everything work out well on the pitch
Torres on Chelsea: I Thought I could remain a top player, but I was unstable. Although there were enough successes
Neville on the broken penalty against Manchester United: an Absolute disgrace