logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Джонсон пообіцяв ввести три нових типи віз у разі перемоги на виборах

Джонсон пообіцяв ввести три нових типи віз у разі перемоги на виборах

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон в інтерв'ю The Sunday Times заявив про намір створити нову систему контролю кордонів в разі перемоги на дострокових виборах 12 грудня.

Мова йде про введення трьох різних типів робочих віз, а також бальної системи оцінювання іноземних громадян, які в'їжджають до Великобританії.

Уточнюється, що перший тип віз видаватиметься тим, хто має серйозні заслуги на науковому, підприємницькому або культурних теренах, друга - кваліфікованим працівникам, які мають пропозиції про роботу в Британії, третя - трудовим мігрантам з низьким рівнем професійних навичок.

Джонсон зазначив, що представники першої і другої категорій матимуть високі шанси на отримання виду на проживання і громадянства країни.

На думку прем'єра, нова система дозволить «повернути контроль за кордонами» країни після виходу з ЄС, а також посприяє зниженню числа трудових мігрантів.

«Британія залишатиметься відкритою світу, але відкритою для всього світу на справедливих умовах», - заявив він.

Нагадаємо, Європейська Рада погодилася перенести термін виходу Великої Британії з ЄС з 31 жовтня 2019 року на 31 січня 2020 року за умови ратифікації британським парламентом угоди про вихід.

Джонсон пообіцяв до 25 грудня направити в парламент на голосування угоду щодо Brexit, узгоджену в жовтні з ЄС.

Як повідомлялося, Brexit спонсорували російські олігархи. Британська газета оприлюднила прізвища і докази.

Themes
ICO