Ukraine

Єдині зимові змагання з трейлу у Львові відбудуться 1 лютого

Львів — спортивна столиця України. 1 лютого о 17:00 год у парку «Знесіння» у Львові відбудуться змагання Keiserwald Run Cup 2020, в яких візьмуть участь понад 200 львів’ян.

Зимовий сезон не надто активний у бігунів, адже більшість змагань припадає на теплий період року. Єдині змагання у Львові взимку — саме на Кайзервальді. І хоча учасники бігтимуть трейл, організатори запевняють, що усі охочі зможуть підібрати дистанцію під свій рівень підготовки: 3 км light, 3 км hard та 10 км hard.

«Змагання особливі своєю атмосферою. Уявіть собі 200 бігунів з налобними ліхтариками біжать по Кайзервальду у сутінках. Серед них будуть і трейлраннери, і ті, хто зрідка бігає, та навіть матері в декреті. Треба бігти всім», — розповідає співзасновник бігового клубу Run4U Микита Убийвовк.

«Взимку всі розслабляються і не тренуються. Тому і вирішив 2 роки тому започаткувати зимові змагання з дистанціями, які під силу різним бігунам. Це гарний спосіб тримати себе у формі, зокрема, після тривалих свят» — розповів засновник змагань Олександр Ченікало.

Цього року до організації долучилася бігова спільнота Run4U, в якій Олександр тренує бігунів. Усі учасники на фініші отримають медальку-сніжинку та бограч, а переможці — призи від брендів спортивного одягу та спорядження, харчування, комп’ютерної техніки.

Реєстрація на змагання: http://bit.ly/39fK6dQ

Деталі у події в Facebook: http://tiny.cc/KeiserwaldRun

Організатори: тренер з бігу Олександр Ченікало та бігова спільнота Run4U.

Довідка для журналістів! Для журналістів організатори забронювали 10 безкоштовних слотів на змагання. Тобто, можна взяти участь у самих змаганнях, аби по-справжньому відчути атмосферу змагань.

Необхідно залишити заявку тут: http://bit.ly/2TVqztQ. Також можна і просто акредитуватися, без участі у забігу, за цим же лінком.

Реєстрацію організатори підтвердять електронною поштою першим десяти.

Також можна приєднатися до тренування сьогодні, 24 січня, о 19:00 год, вул. Чернеча Гора, 3 (електростанція). Завтра, 25 січня, о 12:00 год будуть перевіряти та оглядати трасу, старт, за цією ж адресою.

Контакт: 063 678 21 32 Микита.