Ukraine

Ексголовний архітектор Сум хоче встановити справжній пам’ятник Ярославу Мудрому

Петиція «Про встановлення пам`ятника видатному історичному діячу Ярославу Мудрому в місті Суми, замість декоративної скульптури, яка розташована в сквері СКД на перетині вулиць Іллінської та Ярослава Мудрого» заресєтрвоана в Єдиній системі місцевих петицій.

«Виконавчим комітетом Сумської міської ради було прийнято рішення “Про встановлення декоративної скульптури Ярославу Мудрому на вулиці Ярослава Мудрого у місті Суми”. Це рішення виглядає незрозумілим як в підготовці так і в його прийнятті. Тому що постать історичного видатного діяча Ярослава Мудрого, його вплив на формування нашої державності та повагу його у світі, заслуговує гідного увічнення. Постать видатної людини, його заслуги та національна гідність ніяким разом не повинні принижуватись, порівнюючи постать Ярослава Мудрого з декоративно-ігровою скульптурою. Тому, з метою увічнення гідної пам`яті видатних подій в історії України та світу, пов`язаних з історичним діячем, яким був Ярослав Мудрий, пропоную встановити пам’ятник у місті Суми відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 08 вересня 2004 року № 11812, – пише Вінтоняк Сергій Ярославович.

Дата початку збору підписів: 13 лютого 2020 р. До кінця збору підписів залишилось: 45 днів. Станом на 13 лютого петицію підписали 3 особи з 250 необхідних.