Ukraine

Ексміністр побачив зв'язок між скасуванням е-декларування в Україні та виборами в США

Зверніть увагу, що ця історія сталася якраз напередодні виборів в США, - зазначає Клімкін - Ексміністр побачив зв'язок між скасуванням е-декларування в Україні та виборами в США

Зверніть увагу, що ця історія сталася якраз напередодні виборів в США, - зазначає Клімкін

Колишній глава Міністерства закордонних справ Павло Клімкін пов’язав скасування електронного декларування в Україні з президентськими виборами в США. Про це пише «Главком».

«Щодо теорії, що цей сценарій взагалі писався в Росії, то прямих доказів в мене немає. Але легко можна припустити, що без цього тут не обійшлося. Зверніть увагу, що ця історія сталася якраз напередодні виборів в США. Є реальний шанс, що після них саме демократи сформують свою адміністрацію. Особисто для Джо Байдена питання боротьби з корупцією в Україні є критично важливим, зокрема, з точки зору всіх спекуляцій навколо діяльності його сина в Україні. І те, що для нього зробили таку «підставу», – цілком реальний сценарій», – зазначив Клімкін.

Нагадаємо, що 29 жовтня президент Володимир Зеленський анонсував термінове засідання Радбезу через скасування Конституційним судом е-декларування.  ЗМІ повідомили, що рішення Конституційного суду є підставою для ЄС тимчасово призупинити безвіз з Україною.

28 жовтня Конституційний суд України визнав неконституційними окремі положення закону України «Про запобігання корупції» та кримінальну відповідальність за декларування недостовірної інформації.

Крім того, судді визнали неконституційними повноваження НАЗК щодо контролю і перевірки е-декларацій. Після цього НАЗК оголосило про закриття реєстру електронних декларацій через рішення Конституційного суду.

У Конституційному суді пояснили, що скасували електронне декларування, щоб захистити суддів від тиску органів виконавчої влади.

Представник президента в Конституційному суді Федір Веніславський заявив, що рішення суддів проти антикорупційних органів можуть нести негативні наслідки для європейської інтеграції України.

Football news:

Bayern will play Atletico without Lewandowski, Neuer, Tolisso and Goretzky. They did not fly with the team to Spain
Former Atletico captain Gabi has finished his career
Anton Ferdinand on the racist scandal with Terry: I was sent a bullet in the mail. Insults in social networks came every hour
Manchester City have offered 19 million euros including bonuses for 17-year-old Argentine midfielder Sarmiento
Rehagel is a bandit from whom I will not accept an apology. The story of the worst injury in the history of the Bundesliga
Barcelona's presidential election will be held on January 24
Koke: to beat Bayern, you need to play a nearly perfect match. I hope their unbeaten streak ends tomorrow