Ukraine

Експерт розповіла, на що звернути увагу при виборі твердого сиру

Вибір якісного, смачного твердого сиру з безпечним складом за прийнятною ціною – завдання не з легких. Варто уважно вивчити етикетку і знати, які компоненти в складі допустимі, а які – ні. Про це розповіла на сторінці в Instagram нутриціолог Олена Коготкова.

Чи можна знайти на прилавку ідеальний сир? Можна! Ідеальний склад: молоко, закваска, ферментний препарат. Як правило, м'які сири (наприклад, Адигейський) якраз такі. Але з напівтвердими і твердими все складніше.

Допустимо:

Хлорид кальцію збільшує здатність молока до сичужного звертання і скорочує його тривалість. Крім того, хлорид кальцію позитивно впливає на міцність згустку. А також сприяє зменшенню втрат казеїну і, отже, збільшується вихід сиру.

Барвник Аннато. Натуральний безпечний барвник додається в молоко для забезпечення стандартного забарвлення сиру протягом всього року. Взимку в раціоні корів немає трави, що веде до зниження вмісту жовтого пігменту каратіну в молочному жирі. Додавання в молоко барвника компенсує цей недолік.

Неприпустимо:

Football news:

Matteus on Levandovsky: This is not just the best player in the world. His character and will are unique
Messi trained with a bandage on his left leg. This is a precautionary measure, he will play against Bayern
Karl-Heinz Rummenigge: Neuer is world-class, and Ter Stegen is on the way to it
Chelsea are stepping up negotiations for Havertz after Bayer's relegation from the Europa League, Cech is involved in them
Messi bought a penthouse in Milan. It was reported that Inter is Interested in the player
Real advance refund the Youngster of rental Sociedade. Zidane is impressed with his performance
Barys 20 days before the start of the KHL: they do not know where to play, Legionnaires are cut off from the team