Ukraine

Електронний касовий чек в Україні

Нову інформаційну систему реєстрації та обліку реєстраторів розрахункових операцій e-Receipt (електронний касовий чек) презентували в ДФС. e-Receipt передбачає online-реєстрацію пристроїв (персональні комп'ютери, планшети, смартфони), без подання до контролюючих органів будь-яких паперових документів і не вимагає абонентської плати за користування ним. Про це повідомляє прес-служба відомства, передає Ukr.Media.

Нова система може бути встановлена і підтримуватися будь-яким пристроєм. Вона передбачатиме програмне забезпечення для платника (продавця, покупця і ДФС, а також буде інтегрована з електронним кабінетом платника податків.

Всі кейси цієї системи, будуть безкоштовними для користувачів і не вимагає абонентської плати за користування. Крім того, система e-Receipt працюватиме цілодобово і містити значний масив інформації для забезпечення потреб користувачів.

«Традиційні касові апарати друкують тільки паперові чеки, вимагають наявності друкуючого пристрою, і відповідних витратних матеріалів. Нова система e-Receipt значно спрощує та вдосконалює цей процес, оскільки передбачає виключно online-реєстрацію пристрою через Електронний кабінет і online-передачу (отримання) даних», - зазначив в. о. голови ДФС Мирослав Продан.

Електронний чек буде генеруватися, реєструватися в системі ДФС і доповнюватися QR-код, після чого передаються на пристрій. Інформація про фіскальний номер чека і його QR-код зберігається в e-Receipt і буде доступна для перегляду в Електронному кабінеті платника.

Тільки найцікавіше на каналах Facebook, Twitter, Google+ або Telegram, підписуйтесь і розповідайте друзям!

Football news:

Martial scored 20 goals in a season for the first time in his career
Rashford is the first English Manchester United player in 8 years with 20+ goals in one season
Manchester United have scored 17 penalties in all competitions this season, 12 in the Premier League
Zinedine Zidane: real have not won anything yet. There is no euphoria
Pogba cut a fist on his head, a symbol of the Black Lives Matter movement
Liverpool are ready to offer Tiago a 4-year contract with a salary of 8 million euros
Jose Mourinho: if Tottenham do not get into the top 6, it will not be the end of the world