Ukraine

ЄС на рік продовжив санкції проти Росії

Рада ЄС продовжила санкції проти Росії у зв’язку з анексією Криму до червня 2021 року.

Про це повідомляє Українська правда. 

Сьогодні міністри Євросоюзу підтримали рішення про продовження санкцій проти Росії через анексією Криму. Санції продовжили на один рік.

"Сьогодні Рада ЄС продовжила до червня 2021 року санкції проти РФ за незаконну окупацію Криму. Вдячний за це рішення. Треба підвищувати тиск за порушення прав людини, "паспортизацію", запуск залізничного сполучення через Керченську протоку, незаконні голосування у Криму" – наголосив голова МЗС Дмитро Кулеба.

Зазначимо, санкції ЄС передбачають заборону на імпорт до ЄС товарів з Криму і Севастополя, інвестиції в Крим чи Севастополь, туристичні послуги в Криму та Севастополі, зокрема, європейські круїзні лайнери не можуть заходити в кримські порти, експорт певних товарів та технологій до Криму у сфері транспорту, телекомунікацій та енергетики.

Термін дії чинних санкцій ЄС щодо Криму завершувався 23 червня.

Нагадаємо, у січні цього року ЄС вирішив розширити санкції проти Росії. Також у грудні минулого року Європейська Рада продовжила санкції проти Росії до липня 2020 року. Санкції ЄС спрямовані на фінансовий, енергетичний і оборонний сектори РФ, а також на товари подвійного призначення.

Вперше вони були введені 31 липня 2014 року на один рік у відповідь на дії Росії з дестабілізації  ситуації в Україні та посилені у вересні 2014 року.

Football news:

Klopp wants to work for the German national team. The DFB is also Interested in it
Cadiz, who retired, will sign Negredo
Zaa from crystal Palace showed racist threats from the instagram account. The police detained a 12-year-old (!) schoolboy
Ole Gunnar Solskjaer: no One wins alone, unless you're Maradona
Ocampos on Messi: you Look at him as a God, but he is real. Leo helps the players
Solskjaer on the martial-Rashford-Greenwood trio: Nothing new for Manchester United. Remember Ronaldo, Rooney and Tevez?
Josep Bartomeu: Barcelona have won La Liga 8 times in 11 years. Historic achievement