Ukraine

Європа офіційно домовилась про купівлю вакцини від коронавірусу

Європа офіційно домовилась про купівлю вакцини від коронавірусу
Коли вакцина доведе свою безпеку та ефективність проти Covid-19, згідно з укладеною угодою, Єврокомісія закупить 300 мільйонів доз вакцини AstraZeneca. Фото: pixabay

Першої угоди з фармацевтичною компанією AstraZeneca досягла Європейська комісія.

Сторони домовились про купівлю потенційної вакцини від коронавірусу, передає "Європейська правда".

Угода стала позитивним продовженням попередніх переговорів з Sanofi-GSK, про які повідомляли 31 липня, і з Johnson & Johnson 13 серпня.

Коли вакцина доведе свою безпеку та ефективність проти Covid-19, згідно з укладеною угодою, Єврокомісія закупить 300 мільйонів доз вакцини AstraZeneca з можливістю придбання ще 100 мільйонів доз від імені держав-членів ЄС. Комісія продовжує обговорювати аналогічні угоди з іншими виробниками вакцин.

"Інтенсивні переговори Європейської комісії продовжують приносити результати. Сьогоднішня угода є першим наріжним каменем у реалізації стратегії Європейської комісії щодо вакцин. Ця стратегія дозволить нам надавати майбутні вакцини європейцям, а також нашим партнерам в інших країнах світу," – сказала президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

"Сьогодні, після декількох тижнів переговорів, у нас є перша попередня угода ЄС про покупку вакцини-кандидата. Ми будемо продовжувати невпинно працювати над тим, щоб залучити більше кандидатів у широкий портфель вакцин ЄС. Безпечна та ефективна вакцина залишається найнадійнішою стратегією виходу для захисту наших громадян та решти світу від коронавірусу" – заявила Стелла Кіріакідіс, комісар з питань охорони здоров'я та безпеки харчових продуктів.

Потенційна вакцина AstraZeneca вже перебуває у великомасштабних клінічних випробуваннях фази II / III після багатообіцяючих результатів у фазі I / II щодо безпеки та імуногенності.

Зараз ви читаєте новину «Європа офіційно домовилась про купівлю вакцини від коронавірусу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Sandro Tonali: Zlatan is an example for Milan and an idol for everyone
PAOK FC have signed striker Colak. He was in the top 3 for goals in the Croatian League last season
Stan Collymore: bale at Tottenham is a move for losers. Tiago in Liverpool-Champions deal
Turkey is changing the limit on foreign players for the 9th time in 15 years. It seems that the tightening was lobbied by Erdogan and agents
Jovic wants to return to Eintracht Frankfurt. He doesn't like Zidane's attitude
Gary Neville: Manchester United need 4-5 players and only one has been acquired. There are no excuses for this
Suarez received questions about the Italian passport exam in advance. An investigation is underway