Ukraine

Фейгін: Оскарження вироку Сущенку може затягнутися на півроку

Фейгін: Оскарження вироку Сущенку може затягнутися на півроку

У зв’язку з рядом чинників проходження другої інстанції, оскарження вироку, винесеного у Мосміськсуді українському журналістові Роману Сущенку, може затягнутися надовго – до півроку.

Про це повідомив в інтерв’ю Укрінформу громадський захисник журналіста Марк Фейгін.

Він пояснив, що це пов’язано з тим, що вже почалося літо, а в цей період «подібні історії завмирають».

«Так що місяці три випадає, і попередньо проходження другої інстанції може затягнутися десь на півроку», – резюмував громадський захисник.

Як повідомлялося, власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка порушуючи міжнародні правила затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою.

7 жовтня йому пред’явили звинувачення у «шпигунстві». У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР Міноборони це спростували.

28 травня під час свого «останнього слова» у Мосміськсуді Сущенко заявив, що він не визнає провину, і попросив ухвалити йому виправдувальний вирок.

Сторона обвинувачення вимагала для Сущенка 14 років колонії суворого режиму.

У Мосміськсуді у понеділок оголосили вирок незаконно утримуваному в РФ журналістові Укрінформу Роману Сущенку: 12 років колонії суворого режиму.

Football news:

Cadiz, who retired, will sign Negredo
Zaa from crystal Palace showed racist threats from the instagram account. The police detained a 12-year-old (!) schoolboy
Ole Gunnar Solskjaer: no One wins alone, unless you're Maradona
Ocampos on Messi: you Look at him as a God, but he is real. Leo helps the players
Solskjaer on the martial-Rashford-Greenwood trio: Nothing new for Manchester United. Remember Ronaldo, Rooney and Tevez?
Josep Bartomeu: Barcelona have won La Liga 8 times in 11 years. Historic achievement
Lineker on the CAS decision on Manchester City: it's Hard to know what will happen to the FFP rules after this